İleriye Yönelik Modem Tavsiyesi

Völf

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Makina Mühendisi
Türk Telekom ile sözleşmem bittiği için, Türknet'e geçmeye karar verdim malum en ucuz paket onda. Fiber alt yapım yok ama ileri de fiber gelme ihtimali çok yüksek. Evde bir adet Cisco (Linksys) x3000 ADSL2+ Modem Router var. 300mbps destekliyor.

Türknet 35mbps'e kadar paketini tanımladılar bana. Bu paket için bu modem yeterli değil ise, ileriye dönük şu andaki hızı ve ilerideki gelecek hızı (saha dolabına çok yakınım, çok yüksek bir hız gelme ihtimali var fakat bina ve kablo tesisatı eski bina ya da kablo yenilendiği takdir de) çok rahatlıkla karşılayabilecek bir modem istiyorum ki artık daha değiştirmeyeyim. Fiber'e geçersek ya da olası bir hız artımı (YAPA'ya geçme gibi bir durum söz konusu olursa, Kadıköy merkezdeyim etrafımızda var bize de yakın zaman da illaki gelecektir) olursa beni idare etsin, 5 sene sonra bir modem değişimi daha yapmak istemiyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı