İlerlettiğim ilişkinin devamı nasıl olmalı?

• Konuyu başlatan Exsa
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 13
  • Görüntüleme 443

Exsa

Decipat
Arkadaşlar merhaba,
17 yaşında biri olarak yaklaşık 3-4 ay önce bir kızı sevdim ve bu 3-4 ay içerisinde bayağı göz göze geliyorduk ikimiz de Dershane'de birbirimizi arıyorduk teneffüslerde ama çaktırmadan. Ve bugün yine dershanemiz vardı. Kız 16 yaşında ve çok güzel bir kız. Bugün cesaretimi toplayıp dershane çıkışında onu sevdiğimi söyledim. O da "bende seni"diyerek bana sarıldı. Elim ayağım bir birine dolaştı. Kabul edince onu kahve içmeye götürdüm işte konuştuk falan. Bu ilişkinin ciddi ve bozulmaması için hangi taraf ne yapmalı? Ve sizden bu konu hakkında başka tavsiyelerinizi bekliyorum arkadaşlar konu ciddi.

Çok fazla mesajlaşmayın, dershanede birbirinize yapışıkta olmayın. Arada biraz mesafe olması iyidir.

Bu yaşta olan bir ilişkiyi çokta ciddiye almadan güzel güzel vakit geçirmeye bakın sadece, boş şeyler için kavga etmeyin.

Son olarak bu ilişkinin her an bitebileceğini göz önünde bulundurup birbirinize fazla bağlanmayın. Siz birbirinizin tamam olan hayatının bir parçasısınız, eksiği tamamlayan yapboz parçası değil.

Çok fazla mesajlaşmayın, dershanede birbirinize yapışıkta olmayın. Arada biraz mesafe olması iyidir.

Bu yaşta olan bir ilişkiyi çokta ciddiye almadan güzel güzel vakit geçirmeye bakın sadece, boş şeyler için kavga etmeyin.

Son olarak bu ilişkinin her an bitebileceğini göz önünde bulundurup birbirinize fazla bağlanmayın. Siz birbirinizin tamam olan hayatının bir parçasısınız, eksiği tamamlayan yapboz parçası değil.
Sağol hocam çoğu şeyi zaman gösterecek de bakacağız artık.İnşallah ayrılmayız.

Hocam 13 Nisan doğum günü.Sizce ne almalıyım ona?

Yukaridaki arkadasin dedigi gibi iliskiyi tamamen sanala dökmeyin günde bana kalırsa maksimum 30 dakika sanaldan mesajlaşsanız yeterli o da nerde bulusacaksiniz vsvs o tarz konular olsun.

Hediye konusuna gelirsek daha yeni bir iliskiniz oldugu icin kesinlikle cok abartı bir sey almaman sade ve şık bir sey al yeterli mesela bir kitap olabilir.

Yukaridaki arkadasin dedigi gibi iliskiyi tamamen sanala dökmeyin günde bana kalırsa maksimum 30 dakika sanaldan mesajlaşsanız yeterli o da nerde bulusacaksiniz vsvs o tarz konular olsun.

Hediye konusuna gelirsek daha yeni bir iliskiniz oldugu icin kesinlikle cok abartı bir sey almaman sade ve şık bir sey al yeterli mesela bir kitap olabilir.
Temas nasıl olmalı peki hocam?

Geri
Yukarı