Çözüldü İletişim ve Bus denetleyicisi sürücüleri

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Main

Kilopat
Selamlar. Yeni formatladım bilgisayarı. Diger aygıtlar bölümünde 2 tane sorun gözüküyor.
1 iletişim denetleyicisi:
PCI\VEN_8086&DEV_8C3A&SUBSYS_FA301179&REV_04
2 bus denetleyicisi:
PCI\VEN_8086&DEV_8C22&SUBSYS_FA301179&REV_04
Arastırdım setup indirdim, çalıştırdım ama değişen bir şey yok. Yardımcı olursanız sevinirim
şimdiden teşekkürler.

Sistem Intel tabanlı sanırım, doğru muyum? Bunu indirip kurun, olmazsa anakartınızın modelini paylaşın.

Sürüm düşürmek ister misiniz yazıyor. Düşürmek sorunu çözer mi? Satellite C55-A-1PU, bunu da belirtmek istedim şimdiden.

Son düzenleyen: Moderatör:
İşletim sistemi neydi?

Windows 8.1 64 Bit:

Windows 7 64 Bit:

Windows 10 Single dil. Ayrıca size teşekkür ederim. İşe yarar mı?

Sürüm düşürerek çözen biri vardı diye hatırlıyorum, emin değilim. Windows Update > İsteğe bağlı güncelleştirmeler > Sürücü güncelleştirmeleri kısmında neler var? Çipset veya ME sürücüsü varsa sorunu düzeltebilir.

Yanlış bakmışım kusura bakmayın. Intel Other hardware ile ilgili birçok güncelleme mevcut.
Ayrıca Wi-Fi adaptör ve ekran kartı ile ilgili ama bana hangisini yüklemem gerekli söylemeniz gerek galiba.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…