Çözüldü İletişim ve Bus denetleyicisi sürücüleri

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Main

Kilopat
Selamlar. Yeni formatladım bilgisayarı. Diger aygıtlar bölümünde 2 tane sorun gözüküyor.
1 iletişim denetleyicisi:
PCI\VEN_8086&DEV_8C3A&SUBSYS_FA301179&REV_04
2 bus denetleyicisi:
PCI\VEN_8086&DEV_8C22&SUBSYS_FA301179&REV_04
Arastırdım setup indirdim, çalıştırdım ama değişen bir şey yok. Yardımcı olursanız sevinirim :)
şimdiden teşekkürler.

Sistem Intel tabanlı sanırım, doğru muyum? Bunu indirip kurun, olmazsa anakartınızın modelini paylaşın.

Sürüm düşürmek ister misiniz yazıyor. Düşürmek sorunu çözer mi? Satellite C55-A-1PU, bunu da belirtmek istedim şimdiden.

Son düzenleyen: Moderatör:
İşletim sistemi neydi?

Windows 8.1 64 Bit:

Windows 7 64 Bit:

İşletim sistemi neydi?

Windows 8.1 64 bit:

Windows 7 64 bit:

Windows 10 Single dil. Ayrıca size teşekkür ederim. İşe yarar mı?

Sürüm düşürerek çözen biri vardı diye hatırlıyorum, emin değilim. Windows Update > İsteğe bağlı güncelleştirmeler > Sürücü güncelleştirmeleri kısmında neler var? Çipset veya ME sürücüsü varsa sorunu düzeltebilir.

Sürüm düşürerek çözen biri vardı diye hatırlıyorum, emin değilim. Windows Update > isteğe bağlı güncelleştirmeler > sürücü güncelleştirmeleri kısmında neler var? Çipset veya me sürücüsü varsa sorunu düzeltebilir.

Yanlış bakmışım kusura bakmayın. Intel Other hardware ile ilgili birçok güncelleme mevcut.
Ayrıca Wi-Fi adaptör ve ekran kartı ile ilgili ama bana hangisini yüklemem gerekli söylemeniz gerek galiba.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran görüntüsü paylaşır mısınız?
1.png
2.png

Yeni konular

Geri
Yukarı