İlgi alanımı ve yeteneğimi bulamıyorum

S2000

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, birçok şeye ilgi duyuyorum fakat hiçbir şeyi benimseyip ben bu iş için kendimi geliştirmeliyim bu konuda yetenekliyim diyemiyorum, yeteneğimi ilgi alanımı bulamıyorum bana göre her şey çok ilgi çekici.

Yaşınız kaç?
Bu ilgi alanı hobi olarak mı kalacak yoksa para kazanmak için işe dönecek mi?

Yaşınız kaç?
Bu ilgi alanı hobi olarak mı kalacak yoksa para kazanmak için işe dönecek mi?

15'e gireceğim, bu yaşlarda kendimi bir işe adayıp onun için geliştirmek istiyorum üstüne gitmek istiyorum. Açıkçası bu işin bana getireceği para önemli değil, para ticaret yaparak, borsa yaparakta bulunur ama benim istediğim bir işin en iyisi olmaktan yana

15'e gireceğim, bu yaşlarda kendimi bir işe adayıp onun için geliştirmek istiyorum üstüne gitmek istiyorum. Açıkçası bu işin bana getireceği para önemli değil, para ticaret yaparak, borsa yaparakta bulunur ama benim istediğim bir işin en iyisi olmaktan yana
Ikigai yazıp o tekniği uygulayın hocam. Hayatının amacını bulma demek yani.

Hocam ticaret yaparak para kazanmak için sermaye borsa yaparak para kazanmak için... Neyse :D . Hocam boşa uğraşmaya gerek yok. Her hobinin profesyoneli var ve para kazanıyor.

Ben küçükken Facebook üzerinde milleti kandırmak ve trollemek için PS öğrendim. Şu an Grafik Tasarımcıyım. 10 yıl geçti üstünden ve profesyonel olarak çalışıyorum. 10 yıl önce milleti trollemek için o nerede bu nerede diye arıyordum şimdi sadece ekrana bakıp sigara içerek tasarım düşünüyorum.

Hocam ticaret yaparak para kazanmak için sermaye borsa yaparak para kazanmak için... Neyse :D . Hocam boşa uğraşmaya gerek yok. Her hobinin profesyoneli var ve para kazanıyor.

Ben küçükken Facebook üzerinde milleti kandırmak ve trollemek için PS öğrendim. Şu an Grafik Tasarımcıyım. 10 yıl geçti üstünden ve profesyonel olarak çalışıyorum. 10 yıl önce milleti trollemek için o nerede bu nerede diye arıyordum şimdi sadece ekrana bakıp sigara içerek tasarım düşünüyorum.
Bende grafik tasarımcıyım 70'den fazla kişiye satış yaptım ve şuan gayet sağlam bir sistem dizecek kadar para elde edebildim, bazı arkadaşlarım bu konu hakkında yetenekli olduğumu söylüyor ama ben böyle masa başında oturup insanlara tasarım yapmak istemiyorum bana daha aktif şeyler lazım. (kendimi kanıtlayabilecek şeyler)

Bende grafik tasarımcıyım 70'den fazla kişiye satış yaptım ve şuan gayet sağlam bir sistem dizecek kadar para elde edebildim, bazı arkadaşlarım bu konu hakkında yetenekli olduğumu söylüyor ama ben böyle masa başında oturup insanlara tasarım yapmak istemiyorum bana daha aktif şeyler lazım. (kendimi kanıtlayabilecek şeyler)
İnsanlara tasarım yapıyorsanız PS bilen bir kişisiniz. İnsanlar gelip bana bu lazım sen yaparsın diyorlarsa Grafik Tasarımcı oluyorsun.

Bugün Google Çeviri üzerinden Ukraynalı müşterimize atar yaptım. Bana şunu şöyle yap dedi ben de "müşterileriniz Superman ise sorun yok solak olarak tuttukları zaman logoyu Xray görüşü ile görürler" dedim ve tasarımı ben zevkime göre yaptım. Tabii karar onun; olmamış, olmuş ve şurada düzenleme yapalım diyecek ama sonuçta tasarımı ben düşündüm ve ben yaptım o düşündü ben yaptım değil.

İnsanlara tasarım yapıyorsanız PS bilen bir kişisiniz. İnsanlar gelip bana bu lazım sen yaparsın diyorlarsa Grafik Tasarımcı oluyorsun.
Bir yerden sonra sıkıcı gelmeye başladı bu iş her gün bilgisayar başında oturup iş yapmak, dışarı çıkacağım iş geliyor ama ucunda para olduğu için aktivitemden ödün veriyorum. Ayrıca çok yapmak istediğim bir iş değil sadece para amaçlı yapıyorum.

Geri
Yukarı