İlginç uyarı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bir ara telden yazarken bazı kelimeleri yanlış yazmıştım, 1 saat sonra fark edince iş işten geçmişti, düzeltememiştim. Ardından raporlayıp şu böyle diye rapor ettim düzeltin diye, ceza atmadan düzeltmişlerdi. Ufak tefek şeyler için mesajını rapor edebilirsin. Kendin hiç uğraşmana gerek yok. Gerekli işlemleri yapacaklardır zaten.

Bir ara telden yazarken bazı kelimeleri yanlış yazmıştım, 1 saat sonra fark edince iş işten geçmişti, düzeltememiştim. Ardından raporlayıp şu böyle diye rapor ettim düzeltin diye, ceza atmadan düzeltmişlerdi. Ufak tefek şeyler için mesajını rapor edebilirsin. Kendin hiç uğraşmana gerek yok. Gerekli işlemleri yapacaklardır zaten.
Benim anlamadığım, neden moderatörleri ve forum kurallarını eleştiren konuların çoğu açılmıyor?

Şu anki yönetimde açılıyor, cevaplanıyor, kilitleniyor. O dediğin yıllar önceydi.
Bir de moderatörlerin bir konuya herkese cevap hakkı doğuran bir yorum yazıp kilitlemesi yok mu? Sanki mahalle ağası.

@Tokiler moderatörler sandığın kadar yetkili değil, bizim bir tık üstümüz. Onların da cevaplayamayacağı durumlar oluyor. Verebildikleri en iyi cevabı verip kilitlemek zorunda kalabiliyorlar. Bazen de gereksiz uzamasını önlemek için kilitliyorlar, mesela uyarı itirazlarını. Sebebini söyleyip kilitliyorlar, gayet mantıklı.

@Tokiler moderatörler sandığın kadar yetkili değil, bizim bir tık üstümüz. Onların da cevaplayamayacağı durumlar oluyor. Verebildikleri en iyi cevabı verip kilitlemek zorunda kalabiliyorlar. Bazen de gereksiz uzamasını önlemek için kilitliyorlar, mesela uyarı itirazlarını. Sebebini söyleyip kilitliyorlar, gayet mantıklı.
Ancak, konuyu düzgün anlayamayıp, istemeden de olsa karşıdaki kişiye yanlış şeyler söyleyebiliyorlar.

1 tane moderatör yok ki. Biri yanlış yaparsa diğerleri düzeltiyor.
Alın size kanıt. Konuma ne yazıp kilitlemişler.
8415AEFA-116C-4EA4-A27E-610C47B11FD2.png

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı