İlife Zed Air CX7 sökersek garantisi biter mi?

MeowFlix

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
* Intel(R) Iris(R) Graphics 540
SSD veya HDD modeli
512GB SSD
Arkadaşlar bende başlıkla bahsi geçen laptop var fakat biraz sorunlu lakin BIOS pili bitik ve klavyesi çalışmıyor(bazı tuşlara basmıyor bazen hiç çalışmıyor bazen ekran klavyesinde Shift ve Caps Lock basılı görünüyor) garantisi bu yıl bitecek acaba sökersem garantisi gider mi? Sadece bir vidanın üstünde beyaz bir şey var ama üstünde hiçbir şey yazmıyor (ekte var) yardımcı olursanız çok sevinirim.

Dosya Ekleri

• 16813934130598237062627395490747.jpg
    16813934130598237062627395490747.jpg
    98,7 KB · Görüntüleme: 25
ben zed air ,3 kullandım içerisinde hiç bir güvenlik önlemi yok açtık, servis anlamadı ücretsiz tamir edip gönderdiler

Arkadaşlar bende başlıkla bahsi geçen laptop var fakat biraz sorunlu lakin BIOS pili bitik ve klavyesi çalışmıyor(bazı tuşlara basmıyor bazen hiç çalışmıyor bazen ekran klavyesinde Shift ve Caps Lock basılı görünüyor) garantisi bu yıl bitecek acaba sökersem garantisi gider mi? Sadece bir vidanın üstünde beyaz bir şey var ama üstünde hiçbir şey yazmıyor (ekte var) yardımcı olursanız çok sevinirim.
onu zaten servis yırtıp atıyor

Ben Zed Air, 3 kullandım içerisinde hiçbir güvenlik önlemi yok açtık, servis anlamadı ücretsiz tamir edip gönderdiler.

Onu zaten servis yırtıp atıyor.

Sökersem anlaşılmaz değil mi hani üstünde sıcak lehim falan yoksa sökeceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı