İlişki bitmesi

Kız arkadaşımdan ayrıldım, karşılıklı olarak bitirdik diyebiliriz.

Hiçbir şekilde ne acı hissetim, ne de bir üzgünlük.

Son üç ilişkimde böyle oldu. Beni insan yapan duygularımdan hiçbir eser yok.

Başka bir ilişkiye başlamak hiç aklıma dahi gelmiyor, gene aynısı olacak diyor ve aklımdan bu fikri çıkarıyorum.

Senin için önemli olmayan bir insandan ayrılmışsın. Eğer senin için önemli olsaydı çok üzülürdün böyle bir durumda. Flört falan yapıyordunuz büyük ihtimalle, kız arkadaş kadar değil de.

Bunlar olmamışsa net bir şekilde söyleyebilirim ki o insanı sevmiyorsundur. Sevilen insanın, özellikle içinde aşk da varsa, yokluğunun yarattığı bosluk bu kadar kolay atlatilamaz. Atlatan kişi de gerçekten insani duygularını büyük oranda koreltmistir.

Düşündüm de bu konu bayagi öznellik içeriyor aslında. O yüzden bence böyle olmalı ya da olurdu diyeyim.

Kız arkadaşımdan ayrıldım, karşılıklı olarak bitirdik diyebiliriz.

Son üç ilişkimde böyle oldu. Beni insan yapan duygularımdan hiçbir eser yok.

Başka bir ilişkiye başlamak hiç aklıma dahi gelmiyor, gene aynısı olacak diyor ve aklımdan bu fikri çıkarıyorum.

Boş ver kardeşim zaten o "uygunsuz üslup nedeniyle 1 puanlık uyarı aldınız"

Bunlar olmamışsa net bir şekilde söyleyebilirim ki o insanı sevmiyorsundur. Sevilen insanın, özellikle içinde aşk da varsa, yokluğunun yarattığı bosluk bu kadar kolay atlatılamaz. Atlatan kişi de gerçekten insani duygularını büyük oranda köreltmiştir.

Düşündüm de bu konu bayaği öznellik içeriyor aslında. O yüzden bence böyle olmalı ya da olurdu diyeyim.

Şaka bir yana @Jira'nın dediği gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı