İlk 1000 hedefi olan birisi için 95 net iyi midir?

FousterCamP

Hectopat
Yer
Kaer Morhen
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ekran Kartı: Asus GT 1030
İşlemci: Intel Pentium G4400
RAM: Gskill 8 GB 2400 mHz
Anakart: Asus Prime H310M-K
Meslek
Öğrenci
Bugün okulda Bilgi Sarmal'ı yayınlarının Türkiye Geneli TYT denemesini olduk ve 95,75 netim çıktı. Bu zamanlarda hedefi sayısalda ilk 1000 olan bir öğrenci için bu net iyi midir? Şimdiden teşekkürler.

Bugün okulda Bilgi Sarmal'ı yayınlarının Türkiye Geneli TYT denemesini olduk ve 95,75 netim çıktı. Bu zamanlarda hedefi sayısalda ilk 1000 olan bir öğrenci için bu net iyi midir? Şimdiden teşekkürler.

İlk 1000 için pek de iyi değil. Öyle bir derece yapmak istiyorsan neredeyse fullemen gerekecek soruları.
Bu gibi sitelerden geçmiş yıllarda kaç netle hangi sıralamalar yapılabiliyordu diye sorgulayabilirsiniz.

Netler güzel fakat hedefin için yetersiz. 115 neti zorlarsan hedefin doğrultusunda ilerlemiş olursun. İyi çalışmalar.

Arkadaşlar siz sorumu yanlış anlamışsınız. Sınavda 95 netin yetersiz olduğunu zaten biliyorum. Ben şu an olduğum neti söyledim. Aslında sorduğum soru sınav zamanına kadar netimi 110-115 seviyelerine çıkarabilir miyim?

Arkadaşlar siz sorumu yanlış anlamışsınız. Sınavda 95 netin yetersiz olduğunu zaten biliyorum. Ben şu an olduğum neti söyledim. Aslında sorduğum soru sınav zamanına kadar netimi 110-115 seviyelerine çıkarabilir miyim?
Disiplinli çalışmanın deviremeyeceği soru yoktur. Çıkarabilirsin.

Bilgisarmal. Matematik sorusunda davetliler 200, 500 ve 1000'er TL bağış yapıyordu. Fizik sorusunda sincap, kedi, penguen ve yarasanın hangi özelliği ortak değildir diyordu.
Aynı deneme o zaman.

Geri
Yukarı