İlk buluşmada kolumu kızın omzuna atmalı mıyım?

Profesyonelsin be hocam! :D
@recept.karaduman Hocam buluşmadan önce görüşüyor muydunuz sosyal medyadan?
Şuan ki sevgilim yani bu olayın yaşandığı kız buluşmadan önce sohbeti sıkça cinselliğe kaydırarak konuşurdu bende sadece arkadaş olmak istediğimi dile getirirdim. Buluşunca tabi dediklerini söyliyemez oldu ve birazda utangaçtı sonrasında işte götüne attığım tokatla bir yakınlaştık 🥰

Açıkçası benim fikrim kolunu omzuna atsam mı diye düşünürsen zaten olmaz kız sana güveniyorsa ve seni beğeniyorsa yavaş yavaş yapmak istediğin her şeyi yaparsın.
Bence ilk 5 dakikada söz kesin, buluşmanın sonuna doğru evlenirsiniz, yolda giderken de hangi evi tutcaksınız ona karar verin. Daha flört bile değilmişsiniz biraz garip olur bence.
Yani kolu omza atmaya nasıl evlililiğe falan bağladınız inanılmaz KEKW

Şu anki sevgilim yani bu olayın yaşandığı kız buluşmadan önce sohbeti sıkça cinselliğe kaydırarak konuşurdu bende sadece arkadaş olmak istediğimi dile getirirdim. Buluşunca tabii dediklerini söyliyemez oldu ve birazda utangaçtı sonrasında işte götüne attığım tokatla bir yakınlaştık 🥰

Açıkçası benim fikrim kolunu omzuna atsam mı diye düşünürsen zaten olmaz kız sana güveniyorsa ve seni beğeniyorsa yavaş yavaş yapmak istediğin her şeyi yaparsın.

Yani kolu omza atmaya nasıl evlililiğe falan bağladınız inanılmaz KEKW

Benim konuştuğum kızlar cinselliğe bağlıyorlar ama onlar or... Çıktıkları için olamıyorum sevgili.

1.JPG

Beyler, flörtle buluştum. Önce konuştuk. Sonra yavaşça elimi elinin üstün e koydum o da çekmedi ve 30 dk oturduk. Sonra kalktık ve elimi omzuna attım
kpadspkğadskğpasdkdağps
. Evine kadar bıraktıktan sonra da sarıldık:=)

Hocam sen yaşıyor musun ya :D .bu arada random yasak diye biliyorum ceza yemeden sil istersen.

Geri
Yukarı