İlk buluşmada ne yapılmalı?

synnle

Femtopat
Arkadaşlar iyi akşamlar bu tip konuları soracak bir tanıdığım olmadığı için bu foruma yazmaya karar verdim, kısaca durumumu anlatayım.
Ben hayatım lise hayatımı okul spor salonu ve ev arasında geçirdim sosyal manada kelimenin tam anlamıyla hiçbir deneyimim yok hani sorsanız hiç mi bir yere gitmedin arkadaşlarınla falan diye yok cidden gitmedim. Zaten karantina süreci vs iyice içime kapandım daha önce bazı kızlardan teklif almıştım fakat sosyal fobilerimden dolayı reddetmiştim hepsini ama cok hoslandıgım bir kızın da beni sevdigini öğrendim mala anlatır gibi anlatır mısınız ne yapmam gerek? En basit seylerden bile bahsedin buyuk ihtimalle onları bile bilmiyorumdur mesela nasıl davranmam gerek ilk bulusmaya nereye cagırmalıyım? Bunun gibi şeyler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Normal sakin takıl kızın yanına geldiğinde stres olma veya yüzüne bakamamazlık yapma yani kız seninle konuşurken veya sen onunla konuşurken göz kontağını koru, zamanla neyi sevip sevmediğini öğrenirsin onlarada dikkat edersin. Değer ver sevdiğini hissettir bir problem olduğunda kavga çıkarmaya değil de çözüme ulaşmaya çalış ama kız bu durumda haksızsa ve hala üstüne biniyorsa orada dur demen gerekecek. İlk bulusmaya genelde klasik olan bir kafeye çağırırlar, kahve içerler vs. İstersen sende böyle yap veya yaratıcı ol bir lokantaya, midyeciye, restorana götür güzel zaman geçir. Yemek yerken kesinlikle telefonla uğraşma. Neyi sevip sevmediğini öğrendiğin zaman en sevdiği yemeğide öğrenirsin büyük ihtimal ara sıra en sevdiği yemeği yemeye çağırabilirsin, iyi ol hoş ol nazik ol ama çok da saf olma bu dönemin kızları surundurmeyi sever genelde.

Yeni konular

Geri
Yukarı