İlk CS2 görüşleriniz

@snageX hocam mapa göre rank kısmında sadece Dust2 oynayanlar için bir önlem olduğunu düşündüğünüzü söylemişsiniz ama bu durumda tam tersi Dust2'ciler Dust2'de daha kalıcı olmaz mı o mapa özel rankları olacağı için en üst ranka çıkmak için Dust2'de?

@ozanbaran hocam mapa göre rank kısmında sadece Dust2 oynayanlar için bir önlem olduğunu düşündüğünüzü söylemişsiniz ama bu durumda tam tersi Dust2'ciler Dust2'de daha kalıcı olmaz mı o mapa özel rankları olacağı için en üst ranka çıkmak için Dust2'de?
Düşünsene sadece Dust2 oynuyorsun, sonra senin dışında oyunun oynayan 1.7 milyonun sadece %10'u da yalnızca D2 oynuyor, etti sana 170.000 kişi. Hepinizin Dust2'de en tepeye oynamaya çalıştığını düşün, biriniz birinizden illaki iyi oynayacak değil mi? E bu durumda bir taraf bezecektir ya da istediği zaman istediği ranka kolayca kasamayacaktır. Yani eski sistem düşün, sen dust2 manyağı olmuşsun ve hiç kaybetmiyorsun, herhangi bir mape de girsen Globalsin ama Mirage bilmiyorsun mesela, ben Mirage oynuyorum gerçekten Globalim ve Mirage mapine hakimim ama sen de global olduğun için takımıma düşüyorsun fakat Mirage hakkında gram fikrin yok çünkü sabah akşam Dust2 oynamışsın. Ben sana bir kişi Apex konumunda diyorum, sen bana Apex oyuncu değil miydi? Diyorsun gibi düşün.

Geri
Yukarı