İlk defa kurulacak site için VDS önerisi

Vds genelde site fazla hit alırsa çözüm olarak sunulur. Yıllık 200₺ gibi rakamlara güzel performanslı hostingler var bence buradan başlamalısın. Vds alırsan bide web panel lisansı ödemek durumunda kalacaksınız.
Benim vds paketimde 70 site var tek ve yeni site için vds biraz fantezi işi.

Vds genelde site fazla hit alırsa çözüm olarak sunulur. Yıllık 200₺ gibi rakamlara güzel performanslı hostingler var bence buradan başlamalısın. Vds alırsan bide web panel lisansı ödemek durumunda kalacaksınız.
Benim vds paketimde 70 site var tek ve yeni site için vds biraz fantezi işi.

Hocam büyüyedebilir bilemiyorum. Sizin paket hangisi? Bide bu siteden iyi var mı bildiğiniz başka vds?

Arkadaşlar napayım Keyubu mu alayım ona göre alacağım.

Son düzenleme:
Geçen ay Keyubudan 1 aylık vds almıştım, şimdi kayızerden aldım denemek için. Memnundum tavsiye ederim. Keyubuda aylık 5 kez format hakkınız var bilmenizde fayda var. Bir de kurulumu yaptıktan sonra disk boyutuna bakın. 30 gblik almıştım 20 gb olarak gelmişti. Destekle konuşmuştum yedek almamı söyleyip düzeltebileceklerini söylemişlerdi ama 20 gbyi doldurmamıştım zaten o şekilde kullandım. Keyubuda daha fazla linux dağıtımı var. İki sitenin de hizmet koşullarını okumanı öneririm.

Geri
Yukarı