İlk Defa MacBook Kullanmak

Yer
Andromeda
Daha fazla  
Hayatım boyunca hep Windows işletim sistemli bilgisayarlar kullandım fakat artık yanımda taşıyabileceğim, rutin işlerimi halledeceğim bir notebook ihtiyacım var. Okuduğum makalelerde bu işler için en iyi MacBook gibi görünüyor. Sizce alsam zorluk çeker miyim, ne kadar sürede alışırım kontrollere?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayatım boyunca hep Windows işletim sistemli bilgisayarlar kullandım fakat artık yanımda taşıyabileceğim, rutin işlerimi halledeceğim bir notebook ihtiyacım var. Okuduğum makalelerde bu işler için en iyi MacBook gibi görünüyor. Sizce alsam zorluk çeker miyim, ne kadar sürede alışırım kontrollere?
Windows dan sonra ios çok zor olacak diye düşünüyorum.

Ben 3-4 gündür MacBook Air aldım, şimdiye kadar hiç MacOS işletim sistemini kullanmamıştım. Açıkçası alıştım hemen ve bu rahatlığa alışınca ileride Windows kullanmak istemezsin.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı