İlk Defa Okuldan Kaçtım!

Lise de öğle arası denen bir vakit var. Anlaşılan sen daha Lise 1'sin. Üst sınıflara bak. Kaçmak için her türlü taktiği onlardan öğrenirsin. Öğle arasında kaçtığında kimse bir şey demez.
Yanlış bilgilendirmeyelim o okuluna gore değişir. Gel bizim okuldan kac bir sey derler mi gor. Kimse bir sey demese bile kacmak dogal bir sey degil, kotuyu ornek gostermeyin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yanlış bilgilendirmeyelim o okuluna gore değişir. Gel bizim okuldan kac bir sey derler mi gor. Kimse bir sey demese bile kacmak dogal bir sey degil, kotuyu ornek gostermeyin.
Bizim okulda da kaçanı yakaladıklarında disiplin cezası işliyor. Açıkçası kendim kaçmadım çok özel bir durum olmadığı sürece düşünmüyorum da. Kaçmak zaten çok iyi demedim. Kaçmanın ne demek olduğunu herkes biliyor zaten. :)

Geçen sene okulların kapanmasına 1 hafta kala pencereden atladım ve tatilimin 1 ayı alçı da geçti.
O gün bu gündür kapıları kullanıyorum. Siz de kapıları kullanın, daha iyi oluyor.

Ben lisedeyken kaçmıştım bir keresinde. Sonra disiplinlik olmuştum. Okula gidesin yoksa ailene söyle gitme, öyle gidip de birkaç ders sonra kaçma bence. Ya da okula diye çıkıp internet kafelere de gitme.

Alışkanlık yapmasın sende, okuldan kaçmak iyi bir şey değil. Bir sorun var ise izin iste öyle çık. Ama keyfi kaçmalar iyi değildir.

Son düzenleyen: Moderatör:
15 Yaşındasın ve ilk defa lisede mi kaçtın ? Ahahaha :D ben 1. sınıfta kaçıyordum halada gereksiz görüyorsam bir dersi beklemem okulda, zaman önemlidir eğer devamsızlığın fazla değilse yapacak daha önemli işlerin varsa saçma sapan derslerde bekleme okulda.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı