İlk Defa Pizza yerken nereden sipariş verilmeli?

Mor Fasulye

Hectopat
Yer
Ankara
Merhabalar, Dominos Pizza'dan bir pizza yiyeyim diyorum acaba yemek sepeti ile kendi sitesi arasında bir fark var mıdır? Yoksa yakında Dominos'un bayiisi var oradan mı alayım ve alırsam hangisini alayım?

Cebeci'deki Tadım Pizza'yı öneririm. Ben de ilk pizzamı orada yemiştim, tadı çok güzeldi. Sonradan başka bir pizzacıya gittim fakat onunki Tadım Pizza'nınki kadar güzel değildi.

Dominos, Pizza Hut ve Little Caesars'dan siparişler veriyorum. Evime yakın oldukları için siparişleri sıcak getiriyorlar. Neredeyse hepsinden aynı lezzeti aldığımı söyleyebilirim. Yine de Pizza Hut'ı biraz daha fazla seviyorum. Sonuç olarak sıcaklık ve gittiğiniz/sipariş verdiğiniz restoranın servis kalitesi önemli faktörler.

Maalesef artık zincir pizzacıların tadı iyice hamur üstü yağ tadını aldı. İlla Dominos sipariş vereceğim derseniz Yemek Sepetini öneririm. Siparişinizle ilgili bir durum yaşanması durumunda en azından daha kolay muhattap bulabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı