İlk defa puro deneyimim

O sigarillodur puro değildir büyük ihtimal ayrıca aromalı değil miydi? Şu sigarillo dediklerim ince filtreli puro'nun hafif olan versiyonu. Son olarakta eğer puro aldıysanız 10 liraya hayatta kalmanız mucize ve puro içe çekilmiyor ölmek istiyorsanız çekebilirsiniz tabi.

Nikotin zehirlenmesi. Dikkatli olun hocam bundan sonraki denemelerinizde.

Puro da içe çekilmemeli. Asıl olayı aromasını deneyimlemek olduğu için ağızda gezdirip geri üflenmeli(tabi çikolatalı, ballı vs.den bahsetmiyorum, tütünün aromasından bahsediyorum. Çikolata denemek istiyorsanız çikolata alın. Neden karbonmonoksit falan soluyorsunuz bunun için?). Şöyle ki normal boyuttaki bir puroda yaklaşık 20 gram tütün bulunur. Bu da 1 paket sigarayla eşdeğerdir(1 dal sigarada yaklaşık 1 gram tütün vardır). Aman diyeyim.

Son düzenleme:

Dark yani acı aromalı idi hocam, sigarillo değildi normal sigaradan 3 kat daha kalındı.

Yani ben puroyu içime çektiğim için 20 sigara içmiş gibi oldum.

Yani ben puroyu içime çektiğim için 20 sigara içmiş gibi oldum.
Aromalıları güzeldir hocam aslında içine çekmeden çekiyorsun üflüyorsun 2-3 kere sonra ağzında biraz çektiğin dumanı tutuyorsun üflüyorsun güzel bir aroma kalıyor.

Yabancı bir YouTuber adam vardı, Puro içme sanatı adında videoları vardı. Hatırlayamadım şimdi. Onu izleyin hocam. Puro'yu bir kere ağzıma sürdüm bir daha da sürmem. Bizim cast direktörü çikolatalı puro içiyordu o güzel kokuyordu. Fiyatına baktım da çok pahalı. Değmeyeceğini düşündüm. Ben tekel sigaradan devam.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…