İlk defa Yapı Kredi'li olana 2000 TL Worldpuan

Emeklilere maaş vermeleri ne alaka? O insanlar kaç yaşına kadar çalışmış oluyor torpili yoksa ki zaten çoğuna yetmiyor o para. Sizin yaptığınız şey oturduğunuz yerden sadece bilgilerinizi vererek bir kampanyadan yararlanmak ki zaten o kampanyanın şartlarını belirtmiyorlarsa vardır altında bir şey rahat olun :).

Emeklilere maaş vermeleri ne alaka? O insanlar kaç yaşına kadar çalışmış oluyor torpili yoksa ki zaten çoğuna yetmiyor o para. Sizin yaptığınız şey oturduğunuz yerden sadece bilgilerinizi vererek bir kampanyadan yararlanmak ki zaten o kampanyanın şartlarını belirtmiyorlarsa vardır altında bir şey rahat olun :).
Kardeşim sen sıkıntılı mısın beyin nöronların tam çalışmıyor mu? Acındırma taktiği falan mı yapıyorsun? Yazdıkların ile benim bahsettiğim olayın 1 gram alakası var mı? Banka değiştirenlere 7.500 TL promosyon verdi bankalar ondan bahsediyorum sen gelmiş ne yazıyorsun ya git Allah için muhattap olma.

Kardeşim sen sıkıntılı mısın beyin nöronların tam çalışmıyor mu? Acındırma taktiği falan mı yapıyorsun? Yazdıkların ile benim bahsettiğim olayın 1 gram alakası var mı? Banka değiştirenlere 7.500 TL promosyon verdi bankalar ondan bahsediyorum sen gelmiş ne yazıyorsun ya git Allah için muhatap olma.

Engelleyebilirsin istediğim konuya yazma hakkım var. Elin ayağın tutuyor git çalış yaşlı garibanların kazandığı 5 kuruşa laf atma. Kafadan sıkıntılı olan sensin.

Engelleyebilirsin istediğim konuya yazma hakkım var. Elin ayağın tutuyor git çalış yaşlı garibanların kazandığı 5 kuruşa laf atma. Kafadan sıkıntılı olan sensin.
Onların kazandığı 5 kuruşa laf atmıyor. Bankalar üye çekmek için para dağıtıyor ondan bahsediyor. Şu an devlet bankaları hariç örnek kendi dedem Halkbank kullanıyor eğer onun maaşını Akbank'a geçirirsem 7500 TL gibi bir rakam ödüyorlar direkt. Sırf maaşını Akbank'tan çektiği için.

Onların kazandığı 5 kuruşa laf atmıyor. Bankalar üye çekmek için para dağıtıyor ondan bahsediyor. Şu an devlet bankaları hariç örnek kendi dedem Halkbank kullanıyor eğer onun maaşını Akbank'a geçirirsem 7500 TL gibi bir rakam ödüyorlar direkt. Sırf maaşını Akbank'tan çektiği için.

Biliyorum. Dediğim şey zaten farklı bir şey değil?

Bu adam ne yaşıyor arkadaşlar, ben Ankara diyorum bu anladınız gerisini. Emeklilere laf atmışım falan yazıyor viskiyi fazla kaçırdın sanırım içkiliyken foruma girme gözlerin doğru görmüyor.

Maaşlarına laf ediyor gibi konuşuyorsun doğrusunu öğrenince biliyorum farklı bir şey demedim diye geçiştiriyosun. Garip kafa.
Hayır birisi yazmış ki 2000 TL bedava vermez kimse kimseye bende bu olaydan bahsettim. 3-4 ay önce oldu hatırlıyorum 1 kereliğine verdiler tabi bu parayı. Emekliler geçiniyor gibi bir söylemde bulunmadım zaten hayal dünyasında bir şeyler kurdu kafasında. Emeklilerin ne kadar düşük maaş aldığını kendim biliyorum ailemden emekli maaşı geç asgari ücret bile çerez parası şu ülkede.

Denemesi bedava hocam :D bilgilerinizi verin deneyin.
Zaten deneyip konuyu açtım doğrulunu kanıtladım reklamın. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı