Ücretsiz İlk gelen 3 kişiye istediği basit programı yazacağım

Masaüstüne çıkardığınıza emin misiniz?
Bende de aynı.
Tam giderken çektim.
1624055023782.png

:D tamamdır hocam. Direk olarka şöyle yapıyorum, bir pencere açılıyor orada butonlar oluyor. Bu butonların üstünde Steam Epic Games gibi programları indiriyor. Başka bir butonda hepsini indiriyor. Doğru mudur? Ve istediğiniz bütün uygulamaları yazarsanız sevinirim.

Evet hocam. Bütün programlar: Oyun: Epic Games, Steam, Ubisoft, GOG, Origin,
Tarayıcı: Brave, Opera, Chrome,- Firefox,
Cloud: Dropbox- Google Drive- OneDrive.
Koruma- Kaspersky- Malwarebytes-Norton-Bitdefender-McAfee-Avast
Temizlik: CCleaner- sizin yapacağınız temp dosyalarını falan temizleyen program- wise disk cleaner- Avast cleanup- Advanced System Care.
genel: Discord- Spotify- Garageband- iTunes- VLC-uTorrent - WinRAR-GIMP.
Hocam çok olmuş olabilir kusura bakmayın.

Evet hocam. Bütün programlar: Oyun: Epic Games, Steam, Ubisoft, GOG, Origin,
Tarayıcı: Brave, Opera, Chrome,- Firefox,
Cloud: Dropbox- Google Drive- OneDrive.
Koruma- Kaspersky- Malwarebytes-Norton-Bitdefender-McAfee-Avast
Genel: Discord- Spotify- Garageband- iTunes- VLC-uTorrent - WinRAR-GIMP.
Hocam çok olmuş olabilir kusura bakmayın.

İndirmekten kastınız sadece indirmek ise sorun yok :) kurma kısmını siz halledecekseniz basit bir uygulama denebilir.

İndirmekten kastınız sadece indirmek ise sorun yok :) kurma kısmını siz halledecekseniz basit bir uygulama denebilir.

Hocam sitesine atmadan indirebilir mi yani seçtik uygulamayı indire tıkladık inmeye başladı sonra da indi ve bitti. Yani bu olabilir mi yoksa illaki siteye atacak mı? Hocam şu anlık gitmem lazım yarın sabah gelirim ben buraya bir de yapılması ne kadar sürer?

Bu uygulama süper olur. İki saat uğraşmaz insanlar umarım popülerleşir.

Umarım. Basit bir uygulama zaten yapması uzun sürmez, fakat kullananı çok olur mu bilmiyorum.

Bende de aynı.
Tam giderken çektim.
Eki Görüntüle 1074255

Hocam denedinizmi son attığım dosyalar ile.

Hocam sitesine atmadan indirebilir mi yani seçtik uygulamayı indire tıkladık inmeye başladı sonra da indi ve bitti.

Sitesine atmadan denerim eğer onu yapabilirsem kurmayı da yapabilirim :D

Edit: Arkadaşlar 2 3 gün sonra bütün uygulamarı toplu olarak ve hataları düzeltilmiş olarak göndereceğim.
Edit 2: Hiç bu kadar eğlenceli olacağını düşünmemiştim konuyu açarken.

Umarım. Basit bir uygulama zaten yapması uzun sürmez, fakat kullananı çok olur mu bilmiyorum.

Hocam denedinizmi son attığım dosyalar ile.

Sitesine atmadan denerim eğer onu yapabilirsem kurmayı da yapabilirim :D

Edit: Arkadaşlar 2 3 gün sonra bütün uygulamarı toplu olarak ve hataları düzeltilmiş olarak göndereceğim.
Edit 2: Hiç bu kadar eğlenceli olacağını düşünmemiştim konuyu açarken.
Tamam hocam teşekkürler. Umarım uygulamalarınız popülerleşir.
Hocam bu arada kurulum exeleri indirsekte yeterli diğer türlü olursa tabii ki daha iyi ama.

Geri
Yukarı