İlk gün okula gidemeyeceğim

KEREM3492

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: İ5 12400f ;
Anakart: Biostar b760mx/2-E
Ekran Kartı: 4060ti 16gb 3x
Ram: 2x8 3200mhz xpg d35g rgb
Meslek
Yazılım
Adana'dan Konya'ya bugün tasindim yarin okul var ve burada okulum olmadigi icin gidemicem. Normalde erkeklerler samimi bir insanım ama kızların oldugu ortamda nasıl ayakta duracagimi bile secemiyorum, mesela 8. sınıfta benimle cikar misin dedigimde ret eden kızı görünce kosarak uzaklasiyordum ve teneffüse tek cikinca birileri tarafindan izleniomuş gibi hissediyordum.
Ve peki soruyorum ne yapacağım 2. gün gidince insanlar merak edecek ve en onemlisi oturacak yerim olmazsa?

Oturacak yeriniz mutlaka olur, maksimum hocayla konuşursunuz bir şekilde hallolur. Bunlar falan kafaya takılacak şeyler değil hocam. İnanın lisede açılıyorsunuz. Sessiz çocuk olmanın asla ama asla bir mantığı yok. Yeter ki yalan söyleyip birisini kazanmaya çalışmak tarzı aptalca hareketlerden uzak durun.

Oturacak yerinizin olmaması imkansıza yakın. Mutlaka boş bir yer vardır. Tabii çekingenlik konusunda burada ne tavsiye versek boş, bu zamanla insanlarla konuşa konuşa atabileceğiniz bir şey.

Adana'dan Konya'ya bugün tasindim yarin okul var ve burada okulum olmadigi icin gidemicem. Normalde erkeklerler samimi bir insanım ama kızların oldugu ortamda nasıl ayakta duracagimi bile secemiyorum, mesela 8. sınıfta benimle cikar misin dedigimde ret eden kızı görünce kosarak uzaklasiyordum ve teneffüse tek cikinca birileri tarafindan izleniomuş gibi hissediyordum.
Ve peki soruyorum ne yapacağım 2. gün gidince insanlar merak edecek ve en onemlisi oturacak yerim olmazsa?

Hocam gerçekten insanların pek umurunda değil, bu konularda aşırı düşünürseniz canınız daha da sıkılır, hiç gerek yok, herkes kendi yoluna bakıyor. Sıra konusuna gelince de illaki sıranız olur, eğer olmazsa hocanıza söyleyebilirsiniz, ayakta kalacak değilsiniz ya.

Böyle bir algıya kapılman yanlış farklı kızlarla tanışınca hepsinin aynı olmadığını anlar ve utangaçlığını yenersin ve ayrıca oturucak yeriniz tabii ki de olacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı