İlk imza e-pin harcamasında %50 veriyor mu?

mhmtkcbs

Centipat
Daha fazla  
Merhaba ilk imza kartının kampanyası olan %50 indirimi e-pin alarak kullanmak istiyorum. Ama kampanya sayfasında dahil olmayan işlemler kısmında ödeme kuruluşları aracılığıyla yapılan alışverişler yazıyor. Epin sitesinde 2 farklı ödeme yöntemi ile açıklamalarına baktım. Birinde "vallet elektronık Ti" diğerinde "PayTR ODEM/ITEMSATIS" yazıyordu. Kabul eder mi İş Bankası?

@cumali_032 hocam siz anlarsınız :D

Valla bende arada kaldım. PayTR ödeme kuruluşu aracılığıyla olarak geçiyor, iyzico da öyle. Muhtemelen hayır PayTR olduğu için vermez.

Kredi kartı & banka kartı var, oradan ödeme kuruluşu yok sanırım.
Screenshot_549.png

Vallet elektronik ti dediğin nedir?

Valla bende arada kaldım. PayTR ödeme kuruluşu aracılığıyla olarak geçiyor, iyzico da öyle. Muhtemelen hayır PayTR olduğu için vermez.

Eki Görüntüle 2178702

Screenshot_20240426_070649_Chrome.jpg

Eki Görüntüle 2178702

Sizin attığınız görsel bende gözükmüyor ayni site değil mi?

Niye babanla birlikte arıyorsun ki? 18 yaş altı müşteri hizmetleri açık, istediğin gibi bilgi veya talep açabiliyorsun.
Aa Halkbankta velin ile aramanı istiyor da o yüzden. Tamamdır arayacağım.

Aradım ve açıklama içerisinde ödeme kuruluşu ismi yer almamalı dediler. Mecbur Hepsiburadadan alacağım. Teşekkürler.

@cumali_032 Hocam Hi2games diye bir site var. Lidio odeme yöntemini kullanıyor. Fakat açıklama kısmında Lidio yazmıyor sadece Hi2games yazıyor kabul olur mu?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı