İlk İmza Hesabını İnternet Alışverişine Açma

Gunfheum

Kilopat
Makaleler
17
Türkiye İş Bankası ilk imza hesabımı internet alışverişine nasıl açabilirim? İnternetten araştırdım ancak açıklayıcı bir bilgi bulamadım. Bunun için banka şubesine mi gitmemiz gerekiyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Maalesef İlk imza kartı internet kullanımına açılmıyor. 18 yaşını doldurduysanız herhangi bir İş Bankası Şubesine giderek yeni bir Banka kartı talep edebilirsiniz.

Benim kartım İlk İmza kartı ve ben Maximum Mobil uygulamasından yurt içi ve yurt dışı internet alışverişine açtım.
Nasıl yaptınız, ben uygulamayı inceledim ama bulamadım.
Arkadaşlar sorunu çözdüm. Çözüm ise Maximum Mobil üzerinden. Herhangi bir şey satın alacağınız zaman ilk başta ''kartınız internet bankacılığına kapalıdır'' diye hata veriyor. Gelen hata ekranının altında ''Hemen Aç'' seçeneğine tıklarsanız internet alışverişini aktif etmiş oluyorsunuz. Sonrasında da aktifleştiğine dair İş Bankasından telefonunuza mesaj geliyor. Konu kilitlenebilir.

Son düzenleme:
Merhaba, belki sorunuzdan alakasız olacak ama ben de ilk imza almayı düşünüyorum da Spotify, Steam, Aliexpress'te vesaire geçiyor mu? Ayrı olarak para kesiyor mu, kesiyorsa nerelerde kesiyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim de ilk imza hesabım var. Fakat internet alışverişine açmadım. Açıktı. Kullanabiliyorum. Farklı işlemler de de geçerli bu dediğim: Hesabı açtığınız velinizle banka şubesine gidip istediğiniz özelliği açtırtabiliyorsunuz.

Nasıl yaptınız, ben uygulamayı inceledim ama bulamadım.
Arkadaşlar sorunu çözdüm. Çözüm ise Maximum Mobil üzerinden. Herhangi bir şey satın alacağınız zaman ilk başta ''kartınız internet bankacılığına kapalıdır'' diye hata veriyor. Gelen hata ekranının altında ''Hemen Aç'' seçeneğine tıklarsanız internet alışverişini aktif etmiş oluyorsunuz. Sonrasında da aktifleştiğine dair İş Bankasından telefonunuza mesaj geliyor. Konu kilitlenebilir.
Ben de uygulamaya baktım ama bulamadım nereden acaba tam olarak?

Ben de uygulamaya baktım ama bulamadım nereden acaba tam olarak?
Uygulamada kartlarım bölümüne girip banka hesabınızla giriş yapın orada gözüküyor zaten. Sonra kartınızın üzerine tıklayıp kart ayarları bölümüne gelin orada yurt içi ve yurt dışı internet alışverişine aç diye bir seçenek var oradan açabilirsiniz.

Uygulamada kartlarım bölümüne girip banka hesabınızla giriş yapın orada gözüküyor zaten. Sonra kartınızın üzerine tıklayıp kart ayarları bölümüne gelin orada yurt içi ve yurt dışı internet alışverişine aç diye bir seçenek var oradan açabilirsiniz.

Evet yaptım sanırım, çok teşekkürlerr

Yeni konular

Geri
Yukarı