İlk kez alınan Fransa galibiyeti

Gerçekten mükemmel oynadık Fransa şuan da dünyanın en iyi takımı sonuçta, Hasan Ali bence de maçın adamıydı ama Burak 2 tane çok net kaçırdı bize adam akıllı bir forvet lazım.
Maçın yıldızlarındandı Burak. Gol kaçırdı ama maçı getiren temel yapı taşıydı. Bence Kenan ile Merih dışında herkes kendi seviyesinin üstündeydi. Merih'in kademesi çok iyiydi ama çok basit ve yapılmaması gereken 2-3 hatası oldu. Bunlara ek olarak Şenol hoca oyuncu değiştirmede çok gecikti.

Son düzenleme:
Tebrik ediyorum milli takımımızı. Allah devamını versin inşallah. Futbolla haşır neşir değilim ama sonuçta bir milli galibiyet bunu yazmak istedim. :)

Bence futbol tarihimizin en büyük başarılarından biri. Belki en büyüğü. Dünya Kupası Şampiyonu kadroyu yendik. Bu 2002 yılıyla net kapışır.

Maçın yıldızlarındandı Burak. Gol kaçırdı ama maçı getiren temel yapı taşıydı. Bence Kenan ile Merih dışında herkes kendi seviyesinin üstündeydi. Merih'in kademesi çok iyiydi ama çok basit ve yapılmaması gereken 2-3 hatası oldu. Bunlara ek olarak Şenol hoca oyuncu değiştirmede çok gecikti.
Milli takım forvetinin golcü olması gerek kaşı karşıya kaçırdığı pozisyonlar çok net şimdi ban Giroud örneği vermeyin çünkü Fransa da gol atma görevini üstlenen tonla oyuncu var.

Milli takım forvetinin golcü olması gerek kaşı karşıya kaçırdığı pozisyonlar çok net şimdi ban Giroud örneği vermeyin çünkü Fransa da gol atma görevini üstlenen tonla oyuncu var.

Adam o kadar çaba gösterdi ki enerjisi kalmadı. Karakter yoksunu olabilir ama hakkını vermek lazım kariyerinin en iyi maçlarından biriydi. Gol atamamış olsa bile.

Adam o kadar çaba gösterdi ki enerjisi kalmadı. Karakter yoksunu olabilir ama hakkını vermek lazım kariyerinin en iyi maçlarından biriydi. Gol atamamış olsa bile.
Çaba göstermesini takdirle karşılıyorum ama ben enerjiden bahsetmiyorum ilk yarıda ve ikinci yarının ortalarında karşı karşıya kaçırdığı pozisyonlar çok net hem topu gönderdiği yer hem de topa vuruş hızı hatalı eğer o 2 golü atamasaydık şuan Burak yerden yere vuruluyordu bu kadar tecrübeli bir milli forvetin bunları yapmaması gerek.

20190609_013858.jpg

Karşı karşıya dediğin iki pozisyonda çaprazdı ve Fransız savunmacı açı daraltıyordu. İlkini çok zayıf vurdu ikincisinde birazda yorgunluğun etkisiyle kötü bir vuruş çıkarttı. Enes ve Cenk'ten hala çok daha iyi tercih durumda. Cenk'in üstün tarafları vardır ama Burak'ı sevmeme rağmen futboluna saygı duyuyorum. Biraz daha geniş çerçeveden izleyin bence futbolu.

"Daha golcü forvet olması gerek", keşke olsa da oynasa.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı