İlk kez profil fotoğrafımı değiştirdim!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bunu daha çok beğendim. Siz mi çektiniz? :D
Teşekkür ederim. Beğenmenize sevindim. Hayır, ben çekmedim. Ama istiyorsanız -belki yakın bir zamanda olamasa da- bana ait bir olan resimi profil fotoğrafı formatına uygun olarak profil fotoğrafım yapmak için çalışmalara başlarım. :)

Aklıma gelen tek soru. Neden böyle bir konu açtın ki? İsmi de değiştirirsen tam olur.
Fikirlerinizi ve görüşlerinizi almak için. :) Görüşlerinize ve fikirlerinize önem veriyorum. Belirttiğiniz her fikri önemsiyor, değerlendirmeye alıyorum.
Fikir ve görüşlerinize önem verdiğim için, bu konuyu açtıktan 4 gün sonra ilk fırsat bulduğum anda kullanıcı adımı değiştirip değiştirmeyeceğimi belirlemek için bu konu hakkında bir anket açmıştım. İlgili anketi (Kullanıcı adımı değiştirmeli miyim? - Technopat Sosyal) buradan oylayabilirsiniz. :)

Kusuruma bakmayın ama, eski profil fotoğrafı ile troll hesap gibi duruyordunuz. 🤣

Profilde, yanlış kırpılmış Kaspersky yazısı.
Banner'da Kaspersky fotoğrafı.
İsim: Kaspersky Kullanıcısı.
Yer: Bilgisayarının başı.
:D
Siteye yeni üye olacağım zamanlardı, nasıl bir kullanıcı adı koyacağıma bir türlü karar verememiştim. Benzersiz bir isim arıyordum çünkü. Aylarca düşündüm, bilgisayarımda sürekli tarama falan yapıyordum. Boş bir vaktimde isim aramaya devam ederken, neden ben kullandığım güvenlik yazılımını kullanıcı adım yapmıyorum ki dedim. Dikkat çeker mi diye düşündüm, başka bir AV ismi var mı diye baktım. Avast vardı. "Benden önce başka birisi yapmış, benden önce başkası da yaptığına göre garipsenmeyeceğimi düşündüm. "Kaspersky Kullanıcısı" koydum. Üyeliğimi yaptıktan sonra profil fotoğrafımın boş kalmasını istemeyip, hemen bir profil fotoğrafı arayışına girdim. Ne koyacağımı düşünürken birden aklıma kullanıcı adımla alakalı bir fotoğraf geldi. Hemen Google'u açtım. "Kaspersky logo" yazıp, "görseller" butonuna tıkladım. Bir logo bulup profil sayfamı açtım. Fotoğrafı düzgünce yükledim ama fotoğrafın bulunduğu çerçeveden ötürü fotoğraf yuvarlak formata sığmamış.
Yeni fotoğraf bulana kadar da 3 ay o şekilde idarelik olarak kaldı o. :)

Hadi bunu kutlayalım 🤣
İsterseniz kutlayabiliriz. :)
Parti başlasın! 🥳

.
.
.
.
https://avatars.mds.yandex.net/get-pdb/964102/a9cb19d2-7a0f-4de5-bced-fc7af490a10e/s1200

Adınızı kedi kullanıcısı yapmayacak mısınız?
Demek istediğiniz nedir? :)

Nedir bu kedi sevdası anlamıyorum bir türlü.
Niye, neden ki? :)
Bana çok sevimli geliyor. ☺
251894.jpg

Ek olarak sizin Kaspersky adına ajan olduğunuzdan şüpheleniyorum. Millete virüs atıp "Kaspersky kullanın", demiyorsunuzdur umarım.
🤣 🤣
Yeni profil fotoğrafınız güzel.
Teşekkür ederim. Madde madde cevaplanması istediğim için soruları madde madde sormuştum. Soruları madde madde cevaplamanızı beğendim. :)
------
@Handsome Reis

Kedilerden bıktık köpek resmi koyan yok mu? :D
20190729_004100.jpg
Nasıl? Sevimli bir köpeğe benziyor mu? :D

Technopat ''Kedi'' virüsüne yakalanıyor sanırım.
Kimin yüzünden acaba? 🤔
@Murat5038 olabilir mi acaba? 😛
murat5038 (2).jpg

"Lütfen virüsleri temizlemek için Kaspersky yükleyiniz." :D

Moderatör arkadaşlara tek bir sorum olacak. Neden bunu onayladınız?
Benim de sana tek bir sorum olacak. Sosyal'de bulunan yüz binlerce konu içerisinden, benim açtığım ve kimseye hiçbir şekilde zararı olmayan sadece üyelere "beğendiniz mi?" "eğer beğenmediyseniz daha güzel hali nasıl olmalı" şeklinde fikirlerini sorduğum bir konuya böyle bir mesaj yazmana gerek var mıydı? Hayır, konu başlığı da gayet açık.
Başlığa "[Rehber] Ekran kartı alınırken nelere dikkat edilmeli?" yazsam hadi neyse. Seni bu konuya zorla sokan da olmadı. :)

3fd02d979b94602540cfc68fd53b711b.jpg

Son düzenleme:
Ben 2015 Kasım'dan beri ne imzamı ne profil fotoğrafımı değiştirdim. 😄

Konu hortlatılmış sanırım.

Kaspersky Güvenlik Araştırma Ekibinden Profesör Mr. Kedi KasperskySeverOğlu birçok kediyi kıskandırabilir aman dikkat edelim. 😄

Kedi mi besliyorsunuz? Profil fotoğrafınız neden kedi? Çoğu yayıncının kedisi var. Enis Kirazoğlu, Murat Sönmez, Oyungezer ofisinde veTeknoseyir ofisinde de vardı. Kedileri bu kadar sevilen canlılar yapan nedir? Not, ben de kedileri severim. 🙂

Son düzenleyen: Moderatör:
Teşekkür ederim. Beğenmenize sevindim. Hayır, ben çekmedim. Ama istiyorsanız -belki yakın bir zamanda olamasa da- bana ait bir olan resimi profil fotoğrafı formatına uygun olarak profil fotoğrafım yapmak için çalışmalara başlarım. :)

Fikirlerinizi ve görüşlerinizi almak için. :) Görüşlerinize ve fikirlerinize önem veriyorum. Belirttiğiniz her fikri önemsiyor, değerlendirmeye alıyorum.
Fikir ve görüşlerinize önem verdiğim için, bu konuyu açtıktan 4 gün sonra ilk fırsat bulduğum anda kullanıcı adımı değiştirip değiştirmeyeceğimi belirlemek için bu konu hakkında bir anket açmıştım. İlgili anketi (Kullanıcı adımı değiştirmeli miyim? - Technopat Sosyal) buradan oylayabilirsiniz. :)

Siteye yeni üye olacağım zamanlardı, nasıl bir kullanıcı adı koyacağıma bir türlü karar verememiştim. Benzersiz bir isim arıyordum çünkü. Aylarca düşündüm, bilgisayarımda sürekli tarama falan yapıyordum. Boş bir vaktimde isim aramaya devam ederken, neden ben kullandığım güvenlik yazılımını kullanıcı adım yapmıyorum ki dedim. Dikkat çeker mi diye düşündüm, başka bir AV ismi var mı diye baktım. Avast vardı. "Benden önce başka birisi yapmış, benden önce başkası da yaptığına göre garipsenmeyeceğimi düşündüm. "Kaspersky Kullanıcısı" koydum. Üyeliğimi yaptıktan sonra profil fotoğrafımın boş kalmasını istemeyip, hemen bir profil fotoğrafı arayışına girdim. Ne koyacağımı düşünürken birden aklıma kullanıcı adımla alakalı bir fotoğraf geldi. Hemen Google'u açtım. "Kaspersky logo" yazıp, "görseller" butonuna tıkladım. Bir logo bulup profil sayfamı açtım. Fotoğrafı düzgünce yükledim ama fotoğrafın bulunduğu çerçeveden ötürü fotoğraf yuvarlak formata sığmamış.
Yeni fotoğraf bulana kadar da 3 ay o şekilde idarelik olarak kaldı o. :)

İsterseniz kutlayabiliriz. :)
Parti başlasın! 🥳

.
.
.
.
https://avatars.mds.yandex.net/get-pdb/964102/a9cb19d2-7a0f-4de5-bced-fc7af490a10e/s1200

Demek istediğiniz nedir? :)

Niye, neden ki? :)
Bana çok sevimli geliyor. ☺
251894.jpg

🤣 🤣

Teşekkür ederim. Madde madde cevaplanması istediğim için soruları madde madde sormuştum. Soruları madde madde cevaplamanızı beğendim. :)
------

@Handsome Reis

Nasıl? Sevimli bir köpeğe benziyor mu? :D

@Murat5038 olabilir mi acaba? 😛
Eki Görüntüle 559074
"Lütfen virüsleri temizlemek için Kaspersky yükleyiniz." :D

Benim de sana tek bir sorum olacak. Sosyal'de bulunan yüz binlerce konu içerisinden, benim açtığım ve kimseye hiçbir şekilde zararı olmayan sadece üyelere "beğendiniz mi?" "eğer beğenmediyseniz daha güzel hali nasıl olmalı" şeklinde fikirlerini sorduğum bir konuya böyle bir mesaj yazmana gerek var mıydı? Hayır, konu başlığı da gayet açık.
Başlığa "[Rehber] Ekran kartı alınırken nelere dikkat edilmeli?" yazsam hadi neyse. Seni bu konuya zorla sokan da olmadı. :)

Hocam ben bu konuyu unutmuşum ve neden böyle bir şey yazdığımı da merak ediyorum.Yaptığım yorum için sizden özür dilerim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı