Steam İlk mail değiştirilir mi?

Godofgoofy

Centipat
Daha fazla  
Herkese merhaba, Steam hesabı almayı düşünüyorum ama adam ilk maili veremeyeceğini o maile bağlı farklı platformlar olduğunu söylüyor. Cok ucuza da veriyor tam istediğim hesap ekte de gösterdiğim gibi yapsam hesabı geri alma şansı var mıdır?

IMG_20230604_183013.jpg

Dosya Ekleri

• IMG_20230604_183038.jpg
    IMG_20230604_183038.jpg
    59,3 KB · Görüntüleme: 21
Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam canlı destek varsa sorun. O sitede satım yaparken T.C. kimlik no girmek gerekiyor ben de satış yaptım zamanında. Eğer sonradan geri alma gibi bir durum olursa cezayi işlem uygulanır mı diye desteğe sorun bence.

Para iadesi gerçekleşiyor büyük ihtimalle. (kanıtlarsa tabii)

tamamdır hocam sagolun sorarım

Hocam sordum böyle dediler alınır mı sence?
Hayir alinmaz. Hesap satışı zaten bir suç. Hic birsey yapamazlar. Kimligini öğrenip dava etsen bile o hesap satisi ve dolandiriciliktan, sende hesap satin alimdan ceza yersin.

Para iadesi gerçekleşiyor büyük ihtimalle. (kanıtlarsa tabii)
Dolandirici satigi hesabi saniyesinde geri alacak kadar geri kafali degildir. Satar, bir zaman bekletir. Para hesaba gectikten sonra parayi banka hesabina atar. Hesabi geri alir.

Sende sogundan güzel bir bardak suyla yetinirsin.

Hayir alinmaz. Hesap satışı zaten bir suç. Hic birsey yapamazlar. Kimligini öğrenip dava etsen bile o hesap satisi ve dolandiriciliktan, sende hesap satin alimdan ceza yersin
tck da hesap satın alımının suç olduğuna dair bir madde göremedim ve neden suç olsun?tehdit içeren bir unsur değil bir kere belki Steam kurallarına göre suç ve ban sebebi olabilir ama o kadar ileri derecede bir suç teşkil etmiyor

Tck da hesap satın alımının suç olduğuna dair bir madde göremedim ve neden suç olsun? Tehdit içeren bir unsur değil bir kere belki Steam kurallarına göre suç ve ban sebebi olabilir ama o kadar ileri derecede bir suç teşkil etmiyor.

Tck da yazmaz zaten. Steam yasaklamış.
Sen Steam de veya herhangi sitede hesap açacaginda boşuna sözleşme imzalatmıyorlar. O sözleşmede Steam'in bütün kurallari yaziyor. Ve sende hesap acarak o sözleşmeyi kabul etmis, imzalamis oluyorsun. Yani Steam in koydugu kurallara uyacağına, kurallarin dışına çıkmayacağına aksi halde gerekli cezalandirmayi (sözleşmede yazdiklari) kabul ettigini söylüyorsun. Steam eger senin hesap satin alim yaptigini fark ederse, hesabını banlama, isterse seni dava etme hakkina sahip oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı