İlk Masaüstü Bilgisayar Toplayışım

Kıvanç Bezgin. önerileriniz için teşekkür ederim ama ikiside 2 gb 256 bit farkları nedir anlayamadımda.

Aradaki fark GPU. Testlere bakabilirsiniz. GTX 770 öne çıkıyor.

O paraya güzel bir intel toplanabilir.

intel fanatiği değilim şuanki bilgisayarım mavi ekran ve ilk bastığımda açılmadığı için nerden baksanız 7-8 senelik bir bilgisayar yeni toplamaya karar verdim. şuanki bilgisayarımda masaüstüm amd hiçbir sorunu yok bence amd güzel.

Kimse söylememiş ama anakartın fiyatı doğru değil. Yanlış hesaplamadan artan para ile ekran kartına yatırabilirsin. Sistemde başka bir eksiklik göremiyorum.

Kardeşim parayı çarçur edersin söyliyim anakartın çok pahalı gerek yok m5a97 evo al ramların 1866mhz yeter fazlasına gerek yok ekran kartına STRIX-R9280-OC-3GD5 R9 280 STRIX 3GB GDDR5 384Bit AMD Radeon DX11.2 Ekran Kartı bunu al

Kıvanç Bezgin. önerileriniz için teşekkür ederim ama ikiside 2 gb 256 bit farkları nedir anlayamadımda.
Kesinlikle bu sistemı almanı tavsiye ederım oyun ları ultra hight oynamak istiosan r9 290x al 1.651 tl biraz pahalı

herkese önerileri için teşekkür ederim bu sistemi toplamaya karar verdim ama 600 w güç kaynağı yeter mi bu sisteme??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…