İlk öğretmeninizin ismi nedir?

Behram. Eğer görüyorsa buradan selam olsun, çok yordum onu zamanında ama çok severdim hocamı, tekrar çok özür diliyorum.

Ayten. Atatürkçü ve milliyetçi, çok iyi bir sınıf öğretmeniydi. Yaramazlık yapınca az dayağını yemedik, eskiden racon böyleydi :D

100 kere seçme imkanı verseler, 100 kere de onu secerdim. Her Türk evladı belli bir yaşa gelince Atatürk ve Türk milliyetçiliği konusunda eğitim almalıdır, bunun eğitimi o yaştaki öğrenilen matematik ve fenden de daha önemlidir.

Ayten. Atatürkçü ve milliyetçi, çok iyi bir sınıf öğretmeniydi. Yaramazlık yapınca az dayağını yemedik, eskiden racon böyleydi :D

100 kere seçme imkanı verseler, 100 kere de onu secerdim. Her Türk evladı belli bir yaşa gelince Atatürk ve Türk milliyetçiliği konusunda eğitim almalıdır, bunun eğitimi o yaştaki öğrenilen matematik ve fenden de daha önemlidir.

Ayten hocaya beton yetmez 👌

Mehmet Ercan.
Hayatımda gördüğüm en iyi tokat.
Bir Mehmet hoca bir de öğretmen dolabı vurmuştu eve gelincede üstüne peder😂

Seray. Kendisini çok severdim. Maalesef ki kötü bir olay yaşadı. Çocuğu 6. kattan düştü. Allah rahmet eylesin. Kendisine çok selamlar. Beni iyi birisi olarak yetiştirdiği için sonsuz minnetarım.
1649074277894.png

Geri
Yukarı