İlk Rozet Dağıtımı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Genel olarak seçtiğimiz kişilerin kategoride yazdığı mesajların beğenilip beğenilmediğine de göz attık. Alanların çoğunun aldıkları beğeniler de az değildi zaten.
Ama sonuç olarak rozeti X kişiye verelim diye karar veren sizlersiniz. Şu an sanırım bol bol dağıtılmasın diye ince eleyip sık dokuyorsunuz; bir nevi çekiliş halini alıyor. Belirli sayılara ulaşıldığında otomatik olarak rozet tanımlayan bir sistem yapılabilir mesela. Sizler de 2 kişiden hangisine verelim diye zorlanmamış olursunuz.

İstisnalar olabilir.

Rozetleri alan kişilerin rozet aldığı kategoride kaç tane yanlış bilgi uyarısı var mı yok mu, varsa kaç tane onları da kontrol ediyoruz.

Emre hocam ben bir kere ilk zamanlarımda kendimi öven bir sahte hesap açmıştım. Kabul ediyorum büyük bir hata yaptım. Onun yüzünden çok ceza yemiştim. Benim kullanıcı haberleri konusunda çok fazla konum var. Bana da kullanıcı haberleri kategorisi ile ilgili bir rozet verilebilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Emre hocam ben bir kere ilk zamanlarımda kendimi öven bir sahte hesap açmıştım. Kabul ediyorum büyük bir hata yaptım. Onun yüzünden çok ceza yemiştim. Benim kullanıcı haberleri konusunda çok fazla konum var. Bana da kullanıcı haberleri kategorisi ile ilgili bir rozet verilebilir mi?

Cezasını çekmişken neden hala ceza çekiyoruz ki? Anlamıyorum gerçekten bu işi.

Belirli sayılara ulaşıldığında otomatik olarak rozet tanımlayan bir sistem yapılabilir mesela.
Sistem yapılırsa daha rahat olur ama mesajların boş olup olmadığını sistem kontrol edemez. Sadece sayılara bakıp rozeti dağıtır ve bu vesileyle hak eden rozeti kazanmayabilir. X kategorisinde gider bir konunun altında sohbet edip mesaj sayımı arttırırım mesela.

Rozet için teşekkür ederim ben de pek beklemiyordum açıkçası bildirimlerde etiketi görünce ne oluyor dedim 🙂

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı