İlk spermim geldi ve boyum daha uzar mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Şimdi sen 12 yaşında mısın yoksa 18 mi anlayamadım her yerde farklı yazıyor da...

Başlığa bak. Daha neler göreceğiz. Şimdi bir şey desem hakaret olacak ama bu başlığı açan arkadaşada yani bir şekilde lafı çakmam lazım rahat edemeyeceğim.

İlk mesajı bir daha okuyun. Konu sahibinin vücut gelişim süreci hakkında düzgün bir bilgiye sahip olduğunu düşünmüyorum. Vücut kılları, mastürbasyon veya aile bireylerinin boyunun kendi boyu ile pek bir alakası yok çünkü. Bu bilgilerin hepsi kendi genetik kodları içerisinde bulununur ve bu kodlar kişiye özeldir. Boyu ileride aile bireylerinden daha uzun veya kısa olabilir.
Ayrıntıları, bilgisizliğini göstererek inandırıcılığına katkı yapması amacıyla bilerek verdiğini düşündüm. Attığı önceki mesajlarını okuduğumdan beri size hak veriyorum.

• Beğen
İfadeler: kt2
Biraz ilginç konu;
Şöyle söyleyeyim muhittin 14 yaşından beri iş başı bende 17 yaşındayım. Boy ise 1.65 falan.
Yani bir değişiklik yok. Sanırsam ergenline girdim anlamında anlatmak istemişsiniz de biraz fazla samimi olmuş 😀 penis yukarası kıllar ergenlikten sonra başlar ama boyla bir alakası falan yok. Hatta zerre alakası yoktur.
Ailemde ablam uzun babam uzun annem kısa. Babamın sülalesinde kısa biri yok. Annem sülaleside genel olarak uzun. Teyzem ile annem bir kısa sülalede. Çoğu yönden babamın kopyası derler bana. Ama babamın boyu 1.90 benimki boyum böylede kalabilir biyanda uzayadabilir. Bu beslenme şeklinden tut spor aktiviteleriniz e falan göre değişir. Genetik kodlar falanda var işin içinde.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı