İlk uyarıda 2 gün uyarı alma

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

ewbar

Decapat
İki gün önce güvenlik kategorisinde herkese yardımı dokunacak bir konu açtım fakat iki günlük ceza yedim. Sebebini öğrenmek istiyorum.

Forum kurallarını oku da gel diyeceksiniz ve okudum. Evet şu an hala buradaki yazım yanlışımı bulamadım dilimi pek iyi kullandığımı söyleyemem ve bundan utanıyorum açıkçası fakat forum kurallarında tüm ilk cezalar bir saatliktir yazıyor. Önceden ceza yemiş olabilirsiniz diyeceksiniz de zaten bu da forumda ilk etkinliğim oluyor.

Korsan ve kotu amaçlı uygulamaya teşvik diyenler olacaktır fakat bu program bilinen bir antivirüs şirketine ait. Üstelik yazım kuralı sebebi diyor, yine 1 saatlik cezaya çıkıyor.

Eğer haksızsam çok özür diliyorum. Eğer haklıysam da bunu yapan moderatörün iki günlük ceza yemesini istiyorum sayın yönetim ekibi.

Son düzenleyen: Moderatör:
2 gün değil, 4 saatlik bir uyarı almışsınız. Uyarıların çoğu 1 saatliktir fakat ihlalin durumuna göre bu saat artabilir.

"Technopat Sosyal'de alınan ilk cezalar sadece 1 saatliktir*. 1 saat* sonra Sosyal'de tekrar yazmaya devam edebilirsiniz."

Buradaki yıldız işareti değişken olabileceğini belirtiyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı