İlk ve son telefonunuz nedir?

Phoenix_08

Hectopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Merhaba. İlk kullandığınız telefonunuz hangi marka ve memnun muydunuz? Şu an kullandığınız telefon hangi marka ve severek kullanıyor musunuz? Benim ilk telefonum Nokia ve o zamana göre bence iyiydi. Şu an kullandığım Oppo Reno 4 Lite ve gayet güzel.

Son düzenleme:
2 telefon değiştirdim. İlk telefonum Huawei P30 Lite'dı. Arama, mesaj konusunda falan yeterliydi ama arada kasıyordu, bir süre sonra rahatsız etmeye başladı. Sonra iPhone 13 Pro'ya geçtim, hem depolama olarak alanım büyüdü hem ekran çözünürlüğü falan.. Daha memnunum kısacası.

Merhaba. İlk kullandığınız telefonunuz hangi marka ve memnun muydunuz? Şu an kullandığınız telefon hangi marka ve severek kullanıyor musunuz? Benim ilk telefonum Nokia ve o zamana göre bence iyiydi. Şu an kullandığım Oppo ve gayet güzel.
Turkcell T50. Leş gibi bir telefondu. Şimdi Galaxy A3 kullanıyorum. İş görüyor.

İlki buydu:
1664396665158.png

Babaannem bu telefonu hacca götürmüştü, bu yüzden benim için önemi ayrı. Şu anda da Huawei Mate 10 kullanıyorum.

Hatırladığım kadarıyla Nokia 1112 ilk telefonumdu. Şimdi ise Mi 11 Lite 8 GB RAM'li versiyonunu kullanıyorum, idare ediyor.

İlk telefonum Turkcell T60 16 GB idi. Dedemden bana kalmıştı. Şimdi ise Caper VIA S 128 GB. Aralarında çok bir performans yok. Ancak bana yetiyor. 😅

Geri
Yukarı