ilkernumi's Vehicle Simulator için kolları sıvadım

342524

Hectopat
Makaleler
3
Araba oyunlarını hepimiz seviyoruz. Herkes hayatında en az 1 kere araba oyunu oynamıştır, veya araba içeren bir oyun oynamıştır. Ama sonuç olarak araba oyunu herkes oynamıştır. Bende okuldan eve gelince uzanıp arkama yaslandım ve uzun bir süre düşündüm.
Ve dedim ki;
"Neden dandikte olsa basit araba oyunu yapmıyorum? Zaten programlamaya merakım var."
Dedim.
Ve sosyalde birçok konu açtım. (buradan yardımcı olan herkese teşekkürler.)
Ardından ilk iş bir test Build hazırlamaktı.
Ve şu an bir test Build hazırlıyorum.
Bu test Build ise oyunun orjinalinden farklı.
Orijinal oyunda bir map üzerinde "Free roam" şeklinde arabamazı süreceğiz. Fakat test Build öyle değil. Test Build, patreon üyelerime sunduğum bir test haritası içerisinde olacak. Bu haritada yeni assetler, yeni özellikler test edilecek.
Hatırlatayım. Oyunun orijinali ücretsiz olacak.
Her neyse, şu an test Build'i geliştiriyorum. Şu anki test Build ücretsiz olacak. Fakat diğer test Build'ler paralı.
Hatta size bir ekran görüntüsü.

Screenshot_1.png

Araba oyunlarını hepimiz seviyoruz. Herkes hayatında en az 1 kere araba oyunu oynamıştır, veya araba içeren bir oyun oynamıştır. Ama sonuç olarak araba oyunu herkes oynamıştır. Bende okuldan eve gelince uzanıp arkama yaslandım ve uzun bir süre düşündüm.
Ve dedim ki;
"Neden dandikte olsa basit araba oyunu yapmıyorum? Zaten programlamaya merakım var."
Dedim.
Ve sosyalde birçok konu açtım. (buradan yardımcı olan herkese teşekkürler.)
Ardından ilk iş bir test Build hazırlamaktı.
Ve şu an bir test Build hazırlıyorum.
Bu test Build ise oyunun orjinalinden farklı.
Orijinal oyunda bir map üzerinde "Free roam" şeklinde arabamazı süreceğiz. Fakat test Build öyle değil. Test Build, patreon üyelerime sunduğum bir test haritası içerisinde olacak. Bu haritada yeni assetler, yeni özellikler test edilecek.
Hatırlatayım. Oyunun orijinali ücretsiz olacak.
Her neyse, şu an test Build'i geliştiriyorum. Şu anki test Build ücretsiz olacak. Fakat diğer test Build'ler paralı.
Hatta size bir ekran görüntüsü.

Eki Görüntüle 1386667

Oyunu ilk oynayanlardan birisi olacağım :D
Araç içten görüş moduda ekler misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı