İlkokul, 8. ve 12. sınıflar 1 Mart'ta açılıyor

10. Sınıflar için bir şey söylendi mi? Son bilgi nedir 10. sınıflar hakkında?
Maalesef hocam. Köy okulları, özel eğitim okulları, 8 ve 12.sınıflar için açıklama yapıldı fakat ara sınıflarda bir açıklama henüz yok.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kabine toplantısından sonra cumhurbaşkanı "köy okullarında 15 şubat'ta eğitim öğretimin başlamasını kararlaştırdık. 8 ve 12. sınıflar ile ilkokul ve özel eğitim okullarındaki eğitim-öğretimin 1 Mart'ta başlaması için hazırlıklara başlanacak." dedi. Sizin bu durum hakkındaki görüşleriniz neler?

2 gün mü gene yoksa 5 gün mü?

Kabine toplantısından sonra cumhurbaşkanı "Köy okullarında 15 Şubat'ta eğitim öğretimin başlamasını kararlaştırdık. 8 ve 12. sınıflar ile ilkokul ve özel eğitim okullarındaki eğitim-öğretimin 1 Mart'ta başlaması için hazırlıklara başlanacak." dedi. Sizin bu durum hakkındaki görüşleriniz neler?
EtKD_v7XAAI0AmU.jpg

Maalesef hocam. Köy okulları, özel eğitim okulları, 8 ve 12.sınıflar için açıklama yapıldı fakat ara sınıflarda bir açıklama henüz yok.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Pusholder sitesi yalan haberler yapabiliyor.

Ara sınıflarla ilgili Milli Eğitimin planı nedir keşke bunları da söyleseler. Onlar da uzaktan eğitimde ne cefa çekiyordur kim bilir.

Geri
Yukarı