İlledelinux Openbox sürümünün yeni görünüşü

Discord'u. Deb olarak indirdiyseniz sudo dpkg -i (dizin) komutu ile kurabiliyor olmanız gerekiyor. Bir deneyin isterseniz.

Discord'u. Deb olarak indirdiyseniz sudo dpkg -i (dizin) komutu ile kurabiliyor olmanız gerekiyor. Bir deneyin isterseniz.

Onu bilmeyecek kadar değilim. Denedim ama işlemler sırasında hatalarla karşılaşıldı dedi.
Bağımlılıklar varsa repodan yüklensin diye
sudo apt --fix-broken install
yaptım. Ama bağımlılık bulamayınca kökten Discord'u kaldırdı.

Yani hocam ben 4 aya yakındır İlledelinux kullanıyorum daha önce böyle bir sorun ile karşılaşmadım. Hatanın çözümü hakkında bilgi sahibiyim. Ama bu konuda bu hatanızı çözmeye çalışırsak konu dışı mesaj dolayısıyla ceza yiyeceğiz. Yeni konu açın beni de etiketleyin yardımcı olayım.

@BayCoder Hocam tuhaf bir haberim var. İlledelinux'un son hali:

Kernel falan değişti grubda Kali olarak gözüküyor ve grub'u kalini grubuyla aynı.
Hatta açılış introsu da kaliyle aynı.

@BayCoder hocam tuhaf bir haberim var. İlledelinux'un son hali:
Eki Görüntüle 1042051
Kernel falan değişti grubda Kali olarak gözüküyor ve Grub'u kalini grubuyla aynı.
Hatta açılış introsu da kaliyle aynı.

Hocam sisteme Kali reposu entegre etmişsiniz sanırım, masaüstünüzün sağ üstünde gördüm. Repo ile alakalı bir sorun olabilir. Tam olarak ne yaptığınızı, ne yaptıktan sonra böyle olduğunu söylerseniz bende İlledelinux hocamıza ileteyim, o da gerekli kontrolleri sağlasın.

Ben bundan şikayetçi değilim ben böyle yaptım ama kernelin değişmesi iyi oldu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…