İllegal Discord sunucusu nereye şikayet edilir?

Evet hocam milletin emeğiyle oynamaktan zevk alıyorlar emniyete gidebilirsiniz bu şikayet için

Ne emniyeti dostum dalga mı geçiyorsun? Polisler Discord'un ne olduğunu bile bilmiyor ki, bilenler de var elbet ama isteseler de bir şey yapamazlar savcı bile bir şey yapamaz çünkü Discord'un Türkiye'de bulunan bir merkezi yok o yüzden olanlardan da haberi yok. Yapılabilecek tek şey sunucuyu raporlamak olur.

Ne emniyeti dostum dalga mı geçiyorsun? Polisler Discord'un ne olduğunu bile bilmiyor ki, bilenler de var elbet ama isteseler de bir şey yapamazlar savcı bile bir şey yapamaz çünkü Discord'un Türkiye'de bulunan bir merkezi yok o yüzden olanlardan da haberi yok. Yapılabilecek tek şey sunucuyu raporlamak olur.

Hocam yeni aklıma geldi, bir çocukla işimiz vardı diye numaramı atmıştım kaç gün sonra senin numaranı paket edeceğim(ihbar edeceğim) dedi bir şey olur mu bana.

Hocam yeni aklıma geldi, bir çocukla işimiz vardı diye numaramı atmıştım kaç gün sonra senin numaranı paket edeceğim(ihbar edeceğim) dedi bir şey olur mu bana.

Büyük ihtimalle 2020'den kalma GSM leak dataya sahiptir, numarayı ne zaman edindin? İsmin soyismin gibi infolarına sahip değilse bir şey olmaz zaten çünkü ihbar vs yapamaz. İhbar yaptıkları site ise artık aktif çalışmıyor çok arada sırada polisler ilgilenyor artık tadı tuzu kaçtı diye polisler takmıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı