İllegal Windows etkinleştirme bilgisayara zarar verir mi?

DARKNESS001

Centipat
Daha fazla  
"Slmgr. VBS /ipk xxxxx-xxxx, slmgr. VBS /skms KMS. Lotro. CC, slmgr. VBS /ato" komutlarıyla Windows etkinleştirdim bilgisayarımda sorun çıkar mı veya performans kaybı yaşar mıyım? Aslında önceki bilgisayarıma da yapmıştım ama yeni olunca biraz korktum.

"Slmgr. VBS /ipk xxxxx-xxxx, slmgr. VBS /skms KMS. Lotro. CC, slmgr. VBS /ato" komutlarıyla Windows etkinleştirdim bilgisayarımda sorun çıkar mı veya performans kaybı yaşar mıyım?

Hocam ben uzun zamandır kullanıyorum KMS başka sürücüye kuruyorum işim bitince direk dosyalardan siliyorum şimdiye kadar bir performans kaybı yaşamadım.

"Slmgr. VBS /ipk xxxxx-xxxx, slmgr. VBS /skms KMS. Lotro. CC, slmgr. VBS /ato" komutlarıyla Windows etkinleştirdim bilgisayarımda sorun çıkar mı veya performans kaybı yaşar mıyım? Aslında önceki bilgisayarıma da yapmıştım ama yeni olunca biraz korktum.

Ben oyunlarda durduk yere ping artışı yaşıyordum onun yerine HWID'le etkinleştirmeniz daha iyi olur sunucusu Windows'a ait oluyor ve Retail Lisans sağlıyor.

Sorun çıkartacaktır büyük ihtimalle hatta birkaç ay sonra büyük sorunlar yaşayabilirsiniz. Bilgisayarınızı tanımadığınız başka birisinin adresine kayıt etmiş oluyorsunuz, bu da internete bağlı olduğunuz sürece bu kişiye bilgisayarınızı kendi bilgisayarı gibi kullanımına erişim veriyor. Böyle şeyler yapmak yerine internet üzerinden 10TL gibi fiyatlara key alın. Bu yöntem de yasal "değil" ama "güvenilir" bir yöntemdir, sizi böyle sunucularla vesaire uğraştırmaz. İyi sosyaller.

Bilgisayarınızı tanımadığınız kişilerin eline vermek bu kadar kolay olmamalı.

Sorun çıkartacaktır büyük ihtimalle hatta birkaç ay sonra büyük sorunlar yaşayabilirsiniz. Bilgisayarınızı tanımadığınız başka birisinin adresine kayıt etmiş oluyorsunuz, bu da internete bağlı olduğunuz sürece bu kişiye bilgisayarınızı kendi bilgisayarı gibi kullanımına erişim veriyor. Böyle şeyler yapmak yerine internet üzerinden 10TL gibi fiyatlara key alın. Bu yöntem de yasal "değil" ama "güvenilir" bir yöntemdir, sizi böyle sunucularla vesaire uğraştırmaz. İyi sosyaller.

Katılıyorum. Kaynağı rastgele bir sunucuya bilgisayar erişiminizi veriyorsunuz. Asla güvenli değil. Key satın alın. Çok pahalı değiller.

Yani KMSP tarzi şeyler kullandım zararı var diyorlar bilmiyorum ancak bilgisayarı seviyorsan 25-30₺ ver key al direkt. Ben aldım rahat mis gibi. 25’e sakız kalmadı neredeyse

Ben oyunlarda durduk yere ping artışı yaşıyordum onun yerine HWID'le etkinleştirmeniz daha iyi olur sunucusu Windows'a ait oluyor ve Retail lisans sağlıyor.

Ping artışı yaşamanızın nedeni büyük ihtimalle sunucusuna bağlandığınız kişinin sizin bilgisayarınızı enfekte etmiş olması ve bot olarak kullanmasıdır. Instagram takipçi botu, YouTube abone botu gibi botlar haline çevriliyorsunuz, yapmayın.

@SkyLord06TR Neyi beğenmediğinizi sorabilir miyim?

Peki
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu video ile kaldırsak geçer mi?

Geri
Yukarı