İllegal Windows etkinleştirme bilgisayara zarar verir mi?

Peki.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu video ile kaldırsak geçer mi?

Sunucuya bağlandığınız an bilgisayarınıza RAT için backdoor açılmış olabilir, tavsiyem formattır.

Ve Control userpasswords2 adında bir şey girilmiş ben girmedim bunu.

Kullanıcı denetimi gerektiren işlerde (yönetici olarak çalıştırma vs.) İçin şifrenizi kopyalamış vs. olabilir. Bilmiyorum. Format atmanızı öneriyorum.

Ping artışı yaşamanızın nedeni büyük ihtimalle sunucusuna bağlandığınız kişinin sizin bilgisayarınızı enfekte etmiş olması ve bot olarak kullanmasıdır. Instagram takipçi botu, YouTube abone botu gibi botlar haline çevriliyorsunuz, yapmayın.

@SkyLord06TR Neyi beğenmediğinizi sorabilir miyim?

Evet zaten Sağlam lisanstan key aldım format atıp format kısmında girdim lisansı sorun düzeldi.

Evet zaten sağlam lisanstan key aldım format atıp format kısmında girdim lisansı sorun düzeldi.

Memnun kaldısyanız ne mutlu bana! Uzun yazdığım yorumu çözüm olarak işaretlerseniz sevinirim.

Evet memnun kaldım ama son bir sorum daha olacak kendim format atamadım bilgisayarcıya götürmeli miyim yoksa kendim yapmaya mı çalışmalıyım.

Format atmak çok basit bir eylemdir, eğer istersen de Discord kullanıcı adım: The_pantherius_boat oradan yaz bana sana ekran paylaşarak tarif edeyim.

Bilgisayarcı sırf bu iş için bile bayağı ücret teklif edebilir. Kuzenim 800TL vermişti bunun için 🤦‍♂️

Geri
Yukarı