Illustrator'den After Effect'e dosya çekerken efektleri saklamak

grafikibrahim24

Decapat
Örnek olarak resimde gördüğünüz gibi "Drop Shadow", "Multiply" vb. efektler mevcut.
Ben bunu After Effect'e çekip animasyon vermek istiyorum fakat çektiğim zaman bütün efektler kayboluyor.
Efektleri saklayarak nasıl çekebilirim?

1572274919344.png

Tüm yaptıklarını gruplaman gerekiyor. Her şeyi tek tek grupla katmanlardan. O şekilde aktar. Ayrıca kullandığın sosyal medya ikonları da vektör değil sanırım. Onların vektörlerini bulup eklersen daha kaliteli olur. Yardımcı olması için:

Konudan ayrı olarak, Illustrator için kullandığınız sistem nedir? 2500-3000 TL monitör dahil bir bütçeyle bilgisayar toplanabilir mi?

Konudan ayrı olarak, Illustrator için kullandığınız sistem nedir? 2500-3000 TL monitör dahil bir bütçeyle bilgisayar toplanabilir mi?

Elbette toplanabilir. Monitörünüzün renk doğruluğunun yüksek olması gerekiyor yalnızca. Çok büyük bir eksi değil fakat profesyonelliği biraz olsun arttırıyor. İmzamdaki sistemi kullanıyorum. Sırf Illustrator için değil; Adobe XD, After Effects, Audition ve Photoshop için topladım. UI/UX tasarımcısı olduğum için çok çalışma yüzeyli dosyalarda çalışıyorum. O yüzden ihtiyacım vardı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı