Im Juli (2000)

FCLivorno

Hectopat
Yer
Leningrad
MV5BMjI5YzE3MGUtMzFiNS00NzNjLTkxYWYtZTRiYWE3MDY1NmNkXkEyXkFqcGdeQXVyMjc2NTQ1MTI@._V1_.jpg

...
device-ij.avi_snapshot_00.08.10_[2019.06.25_23.11.03].jpg
device-ij.avi_snapshot_00.29.17_[2019.06.25_23.11.55].jpg
device-ij.avi_snapshot_00.32.22_[2019.06.25_23.12.06].jpg
device-ij.avi_snapshot_01.00.17_[2019.06.25_23.13.09].jpg

Tamam. Güzel yorumları bekliyoruz. 😀

Umarım konu hort olmaz. 🤣 Destan yazarım,merak etme.😄
Tamam. Güzel yorumları bekliyoruz. 😀

Filmi izledim, şahaneydi. Sanki geçmişte buna benzer bir film izlemiştim ama adı aklıma gelmiyor.
Dolu dolu bir filmdi, nasıl başladığını nasıl bittiğini anlamadım. İzlerken hiç sıkılmadım.
Her ne kadar güler yüzlü güzel July ile maceradan maceraya atlasalar bile, gerçekte zor bu işler. 🤣

Şu bölüm de fena değildi ha.🤣
Başka tavsiyen var mı😎

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Umarım konu hort olmaz. 🤣 Destan yazarım,merak etme.😄

Filmi izledim, şahaneydi. Sanki geçmişte buna benzer bir film izlemiştim ama adı aklıma gelmiyor.
Dolu dolu bir filmdi, nasıl başladığını nasıl bittiğini anlamadım. İzlerken hiç sıkılmadım.
Her ne kadar güler yüzlü güzel July ile maceradan maceraya atlasalar bile, gerçekte zor bu işler. 🤣

Şu bölüm de fena değildi ha.🤣
Başka tavsiyen var mı😎

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Mesajlar aradaki zamana rağmen birleştiği için ve bildirim de gelmediği için şimdi farkettim bu mesajını. Evet gerçekten benim de hoşuma giden filmlerden biri. :) Run Lola Run
...
Tavsiye olarak başroldeki oyuncunun filmlerini ekleyebilirsin listene. :) Run Lola onlardan biri. O da iyi filmdir. Ayrıca diğer paylaştıklarıma da bakabilirsin.
...
Her sahnesi güzel. :)

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı