iMac alınır mı?

VUHD

Centipat
Daha fazla  
Her zaman Windows ve normal masaüstü bilgisayar kullandım. Oyun oynuyorum, YouTube ve Twitch ile uğraşıyorum. iMac Pro all in One bilgisayarları hoşuma gidiyor. Hangisini önerirsiniz ve oyun, yayın, kayıt, edit, render yapabilir miyim rahatça?

Oyun için kesinlikle almaman gerek.

Her zaman Windows ve normal masaüstü bilgisayar kullandım. Oyun oynuyorum, YouTube ve Twitch ile uğraşıyorum. iMac Pro all in One bilgisayarları hoşuma gidiyor. Hangisini önerirsiniz ve oyun, yayın, kayıt, edit, render yapabilir miyim rahatça?
Apple bilgisayarları iş için tasarlanan bilgisayarlardır. Oyuncuların kesinlikle almaması gerek.

Her anlamda işinizi fazlasıyla görecek bir cihaz, yapacağınız işleri seçeceğiniz donanım konfigürasyonu sınırlıyor desem yeridir. 4K 60fps yada 1080p 240fps gibi hayallere kapılmadan 1080p 60fps oyunculuğu çok rahatlıkla destekliyor. İmzamda yer alan cihazla Lol ve CS den ötesini beklemeyin dediğiniz her oyunu oynadım, Forza Horizon 4, GTA 5, RDR 2 vb. vb. bunların hepsini ekranın 60hz olmasından ötürü 1080p 60fps ye kitleyerek zaman zaman ultra zaman zaman med. ayarlarda oynadım(LoL-CS, GTA 5 gibi oyunlar 2K 60fps yada daha yüksek fpsler de oynanabiliyor).
27" boyut karşısında oturmak için ideal, 5K çözünürlük render için muazzam bir alan sunuyor, renk doğruluğu, ses kalitesi beklenmedik kadar iyi.
Tek sorun fiyatının tuzlu olması

Geri
Yukarı