iMac'e Windows yüklerken sürücü hatası

ahshitnigga

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, bir arkadaşım iMac'e Windows yüklemek istiyor bilgisayardan anlamadığı için bana danıştı ben de hayatımda Mac'in yanından geçmediğim için sorup soruşturup bir şeyler buldum bir şekilde hallettik fakat her şey iyi ilerlerken Windows'un üç sürücüye de inmediğiyle ilgili bir hatayla karşılaştık çözüm için de sizlere danışmak istedim yardımcı olursanız çok mutlu oluruz, iyi forumlar.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2021-08-16-13-23-41-533_com.instagram.android.jpg
    Screenshot_2021-08-16-13-23-41-533_com.instagram.android.jpg
    69,9 KB · Görüntüleme: 45
Merhabalar, bir arkadaşım IMac'e Windows yüklemek istiyor bilgisayardan anlamadığı için bana danıştı ben de hayatımda Mac'in yanından geçmediğim için sorup soruşturup bir şeyler buldum bir şekilde hallettik fakat her şey iyi ilerlerken Windows'un üç sürücüye de inmediğiyle ilgili bir hatayla karşılaştık çözüm için de sizlere danışmak istedim yardımcı olursanız çok mutlu oluruz, iyi forumlar.

Bootcamp ile Windows ISO'yu gösterip gerekli ayarlamaları Mac üzerinden yaptıysanız Bootcamp kısmını biçimlendirip ileri demeniz yeterli.

Sonuç başarılı olursa çözüldü olarak raporlarsanız sevinirim.
Tamamdır şimdi denemesini söyleyeceğim
Sonuç başarılı olursa çözüldü olarak raporlarsanız sevinirim.
Anca şimdi deneme fırsatı oldu da tamam diyip ileri diyince yüklenme ikonu çıkıyor ve sonra tekrar aynı sayfada kalıyor. Ayrıca uyarıda diskin gpt olması gerektiğinden bahsediyor.

Son düzenleme:
Merhabalar, bir arkadaşım iMac'e Windows yüklemek istiyor bilgisayardan anlamadığı için bana danıştı ben de hayatımda Mac'in yanından geçmediğim için sorup soruşturup bir şeyler buldum bir şekilde hallettik fakat her şey iyi ilerlerken Windows'un üç sürücüye de inmediğiyle ilgili bir hatayla karşılaştık çözüm için de sizlere danışmak istedim yardımcı olursanız çok mutlu oluruz, iyi forumlar.
Ne yazık ki bu Mac ve Windows arasındaki yazılım uyuşmazlığı :)

Geri
Yukarı