Imagine Dragons şarkılarının türü nedir?

Wikipedia da şu şekilde belirtilmiş.

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    73,5 KB · Görüntüleme: 59
Believer: pop rock, electropop
Enemy: electropop, pop rap
Bones: pop rock (elektronik esinlenmeler var)
Leave a Light On: electropop

Maalesef kendileri 2010 yılından sonra diskografileri saf alternative, pop rock yapmayı bitirdiği için artık eski tadı yok. Saydığım dönem sonrası ve bu zamanlarda pop rock yapıyorlar ve üzerinde elektronik müzik esinlenmeleri oluyor.

Believer: Pop rock, electropop
Enemy: Electropop, pop rap
Bones: Pop rock (elektronik esinlenmeler var)
Leave a Light On: Electropop

Maalesef kendileri 2010 yılından sonra diskografileri saf alternative, pop rock yapmayı bitirdiği için artık eski tadı yok. Saydığım dönem sonrası ve bu zamanlarda pop rock yapıyorlar ve üzerinde elektronik müzik esinlenmeleri oluyor.

Pop Rock ve Rap seviyorum. Ama zevkime uyan şarkıları bulmakta zorlanıyorum.

Pop Rock ve Rap seviyorum. Ama zevkime uyan şarkıları bulmakta zorlanıyorum.
Coldplay, OneRepublic, twenty one pilots, Awolnation, Fall Out Boy, Bastille, The Score, The Script, and X Ambassadors gibi benzer gruplara bakabilirsin.

Rap olarak ne dinliyorsun mesela? Dinlediklerini link olarak atarsan benzer grup ve şarkıları öneririm.

Coldplay, OneRepublic, twenty One pilots, Awolnation, Fall Out Boy, Bastille, The Score, The Script, and X Ambassadors gibi benzer gruplara bakabilirsin.

Rap olarak ne dinliyorsun mesela? Dinlediklerini link olarak atarsan benzer grup ve şarkıları öneririm.

Rap olarak Eminem J.I.D 21 Savage Lil wayne Dr.Dre Snoop dogg v.s.Özellikle Eminemin Venom Godzilla, Stan,,Mockingbird, veya Not afraid şarkılarını çok seviyorum.

Geri
Yukarı