İmam Hatip Lisesinden Anadolu Lisesine Geçiş

Uğur_48

Decapat
Daha fazla  
10. sınıfta okuyorum Anadolu Lisesine geçiş yapmak istiyorum. Okul kapanmadan dilekçemi vermek zorunda mıyım yoksa yazın da verebilir miyim? 11. sınıfta geçiş yok diye biliyorum. Bir yerde Ağustosun sonuna kadar veriliyor diye okudum.

Yazın geçiş yapabilirsin. Hedefin farklı ise başta hata yapmışsın ama geçte sayılmaz :)

Süresi var tabi okula gidip idareden öğrenebilirsin. Daha önce geçiş yaptığım için biliyorum.

Tamamdır, teşekkürler. Haziran sonları, temmuz başlarında veririm dilekçemi. Nakil işlemlerim gerçekleşir umarım, puanım(vs) her şey tutuyor çünkü.
Bir değişiklik olmamıştı değil mi yazın? 10. sınıftan 11'e geçme konusunda her yıl bir kural geliyor çünkü. Bir bilginiz var mı, şimdi patlamak istemiyorum yazın vermeyi düşünüyorum. Eğer yazın verilmiyorsa sıkıntı çünkü.

Tamamdır, teşekkürler. Haziran sonları, temmuz başlarında veririm dilekçemi. Nakil işlemlerim gerçekleşir umarım, puanım(vs) her şey tutuyor çünkü.
Bir değişiklik olmamıştı değil mi yazın? 10. sınıftan 11'e geçme konusunda her yıl bir kural geliyor çünkü. Bir bilginiz var mı, şimdi patlamak istemiyorum yazın vermeyi düşünüyorum. Eğer yazın verilmiyorsa sıkıntı çünkü.
Merakımdan soruyorum. Geçebildiniz mi? Umarım geçmişsindir.

Geri
Yukarı