İmam hatipler çok mu kötü?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Dediğim gibi şu an koşullandığın için open mind düşünemiyorsun. Tamam senin dünya görüşüne uymayabilir. Emin ol benim de dünya görüşüme uymuyor. Ama dediğin gibi özgür bir ülke ve din ve devlet işlerinin ayrıldığı nokta YÖNETİM'dir. İmam hatiplerin yönetimde hiç etkisi yok. Hala daha anlamıyorsan hayatından başarılar dilerim. insanların içinde herkesin fikrine dünya görüşüne saygılı olmayı öğrenmelisin.
BU ARADA TEKRAR HATIRLARAYIM EVET TÜKİYE LAİK BİR ÜLKE. LAİKLİK DİN VE DEVLET İLİŞKİSİNİ YÖNETİMDEN AYIRMAK AMACI İLE ÇIKMIŞTIR. BU KADARDI TEŞEKKÜRLER. UMARIM ANLARSIN. TİLT ETTİN BENİ.
Kibar olalım lütfen.

Dediğim gibi şu an koşullandığın için open mind düşünemiyorsun. Tamam senin dünya görüşüne uymayabilir. Emin ol benim de dünya görüşüme uymuyor. Ama dediğin gibi özgür bir ülke ve din ve devlet işlerinin ayrıldığı nokta YÖNETİM'dir. İmam hatiplerin yönetimde hiç etkisi yok. Hala daha anlamıyorsan hayatından başarılar dilerim. insanların içinde herkesin fikrine dünya görüşüne saygılı olmayı öğrenmelisin.
BU ARADA TEKRAR HATIRLARAYIM EVET TÜKİYE LAİK BİR ÜLKE. LAİKLİK DİN VE DEVLET İLİŞKİSİNİ YÖNETİMDEN AYIRMAK AMACI İLE ÇIKMIŞTIR. BU KADARDI TEŞEKKÜRLER. UMARIM ANLARSIN. TİLT ETTİN BENİ.
İnsanların görüşüne saygı duyuyorum zaten. Kimseyi vatan haini ilan etmiyorum. Gözünüz görmüyor demek ki.

Ek olarak: Tilt olmanız beni ilgilendirmez. Ve laik bir ülkede din dersi verilemez.

Dediğim gibi şu an koşullandığın için open mind düşünemiyorsun. Tamam senin dünya görüşüne uymayabilir. Emin ol benim de dünya görüşüme uymuyor. Ama dediğin gibi özgür bir ülke ve din ve devlet işlerinin ayrıldığı nokta yönetimdir. İmam hatiplerin yönetimde hiç etkisi yok. Hala daha anlamıyorsan hayatından başarılar dilerim. İnsanların içinde herkesin fikrine dünya görüşüne saygılı olmayı öğrenmelisin.
Bu arada tekrar hatırlarayım. Evet, Türkiye laik bir ülke. Laiklik din ve devlet ilişkisini yönetimden ayırmak amacı ile çıkmıştır. Bu kadardı teşekkürler. Umarım anlarsın. Tilt ettin beni.

Kartal İmam Hatip'i bilir misiniz?

İnsanların görüşüne saygı duyuyorum zaten. Kimseyi vatan haini ilan etmiyorum. Gözünüz görmüyor demek ki.

Ek olarak: Tilt olmanız beni ilgilendirmez. Ve laik bir ülkede din dersi verilemez.
O din dersinin İmam Hatip ile pek alakası yok. Devlet okullarında da var. Konu dağılıyor. :(

Ben imamhatip lisesine gidiyorum. Sınıfın yarısı yazılımcı, diğer yarısıda uçak mühendisi, elektronik mühendisi gibi mühendislikleri okumak istiyor. Öyle gerici falan yok.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı