İmamoğlu: 8 aydır kredi onayı bekliyoruz

Sonra İmamoğlu niye sel altyapısı yapmıyor diye ağlayanlarda sizsiniz!
Tamam konuyu büyütmeyelim her zamanki gibi iktidarı bu adamlar devralacak, batıracak sonra da şu anki iktidarın görüşüne sahip bir parti gelecek ve ülkeyi kurtaracak. İyi sosyaller.

Tamam konuyu büyütmeyelim her zamanki gibi iktidarı bu adamlar devralacak, batıracak sonra da şu anki iktidarın görüşüne sahip bir parti gelecek ve ülkeyi kurtaracak. İyi sosyaller.
Güzelmiş, dijitale satarız bunu 1 sezon olarak.

Hocam yaş kaç?
17 Yaşındayım var mı bir problem? durmadan "20 Yıl" kartını kullanıp duruyorsunuz çünkü son 15 yılda hiç bir şey yapamadınız. Evet anladık zamanında yaptınız bir şeyler ama; "bakın geçmişte bunu yaptık!" diyip sürekli geçmişi hatırlatmanız ne kadar başarısız olduğunuzu gösteriyor, geçmişte yaşamıyoruz biz şuan ki zamana ve geleceğe bakıyoruz.

Peki, biraz da 𝘀𝗶𝘇𝗶 görelim.

Yiyorsa sen yaşını söyle bakalım ona göre muamele yapalım.
Yiyiyor 16.

Yiyorsa sen yaşını söyle bakalım ona göre muamele edelim.
Yap muameleni

Peki, biraz da 𝘀𝗶𝘇𝗶 görelim.

Yiyiyor 16.

Yap muameleni
IQ'un benden yüksektir garanti olarak ben şahsen beyinsiz olduğumu düşünüyorum geçen aylarda yaptırdığım IQ test sonucumu henüz öğrenmedim. Yaşım: 19. Ama çevremdekiler 8 yaşındaki çocuklara benzetiyorlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…