İmamoğlu: 8 aydır kredi onayı bekliyoruz

Eder tabii ki. Bunu M12 hattının ziyaretinde söylüyor. Tam otomatik sürücüsüz bir hat olacak. İstasyonlar, tasarım ve gerekli şebeke aletleri vs. vs. "metro hattı" kelimesinin içinde tahmin edemeyeceğimiz kadar fazla şeyler var.

Yeryüzünde insanların başına meraktan bir şeyler gelmesi için o insanların merakli bir şeyler yapıyor olmaları gerekir.

30 yıla yakındır planlanan tüm ulaşım ağı insan aç gözlülüğünün kurbanı oldu, şimdi o yapılan otoyol parasını çıkartsın diye uğraşıyorlar.

Merağımı giderdiniz teşekkürler.

40 yaş üstü tescilli barbar anadolu sığırı kesimi vatanı niçin ve neden sattı cevabı aşağıdaki fotoğrafta verilmiştir.

20220802_171510_2.jpg

"75 milyon euroluk kredimiz için tam sekiz aydır bekliyoruz. Bunu defalarca söyledik. Sağdan, soldan ilettik"
Ben olsam bu adamlara bir kuruş kredi vermem, sonra belediyeler borç batağına dönüyor. Bunu kimse inkar edemez.

Kardeşim kar yağdı ve 9 saatte dükkandan eve geldim. Toplu taşımanın hali belli, İBB Belediyesinin borçları da belli. Anlamıyorum hala bu sevdayı?
Hocam az daha bekleyin makarna,kömür ve Rize Turist Çay'ı yardımı yakında gelecektir. Sizin hoşunuza bu gider.

Hocam asgari ücret artmasa haklısınız da asgari ücrette artıyor.
Hocam boşuna tartışmayalım bence dolar kuru, alım gücü, insanların maaşı da aynı oranda artmıyor maalesef. Bu fiyatları ''allah'' tayin ediyor diyen bir zihniyetin gözümde değeri olamaz. :) Sadece kendini kandırır. İyi sosyaller dilerim.

Geri
Yukarı