IMEI kaydından sonra telefonda sürüm düşmesi ve güncelleme gelmemesi

Chad

Picopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba, bugün IMEI kayıt yaptırdım forumda araştırdım yapmadan önceden güncelleme gelip gelmeyeceğini geleceğini öğrendim fakat bugün yaptırdıktan sonra MIUI 12 güncellemesi gelmedi 11 sürümünde kaldı. Ne yapmam gerekir birkaç saat sonra gelir mi yoksa IMEI'den kaynaklı bir sorun mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
IMEI kaydını nasıl yaptınız?
Kayıt işleminin güncelleme ile alakası yok.
Cihaz modeli neydi?

Benim MI10T IMEI kaydını ben yapmadım, telefoncuya yaptırdım. O da IMEI atarken elektrik gitmiş (!) telefon cortlamış. Zannedersem yazılım attı. IMEI attırmadan önce sürüm 12.5.4'tü zannedersem. 12.5.5 güncellemesi gelmişti ama yapmamıştım. IMEI atıldı, 12.5.1 Global kararlı diyor. Yazılım güncellemesi gelmedi. Ayrıca şarjı az gitmeye başladı. Umarım anlatabildim durumu.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2021-09-20-11-34-53-042_com.android.updater.jpg
    Screenshot_2021-09-20-11-34-53-042_com.android.updater.jpg
    17 KB · Görüntüleme: 29
Benim MI10T IMEI kaydını ben yapmadım, telefoncuya yaptırdım. O da IMEI atarken elektrik gitmiş (!) telefon cortlamış. Zannedersem yazılım attı. IMEI attırmadan önce sürüm 12.5.4'tü zannedersem. 12.5.5 güncellemesi gelmişti ama yapmamıştım. IMEI atıldı, 12.5.1 Global kararlı diyor. Yazılım güncellemesi gelmedi. Ayrıca şarjı az gitmeye başladı. Umarım anlatabildim durumu.
Yazılım güncellemeleri her zaman erişilebilir olmuyor.
Yüklenen ROM ile de alakalı bir durum. Atıyorum, Avrupa ROM'una ait güncelleme sizdeki Çin ROM'una gelmeyebilir.

Elle güncelleme yaptırabilirsiniz ya da sizin sürümünüze gelen güncellemeyi bekleyiniz.

Yazılım güncellemeleri her zaman erişilebilir olmuyor.
Yüklenen ROM ile de alakalı bir durum. Atıyorum, Avrupa ROM'una ait güncelleme sizdeki Çin ROM'una gelmeyebilir.

Elle güncelleme yaptırabilirsiniz ya da sizin sürümünüze gelen güncellemeyi bekleyiniz.

Global sürümünü indirdim fakat manuel güncelleme yapmıyor. ROM ile uyumlu değil diyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı