Çözüldü İmleç var ekran yok

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Dengou

Hectopat
Daha fazla  
RAM
8
SSD veya HDD modeli
Sata 1TB
Ekran kartı
Geforce GTX 1050 2GB
İşlemci
İntel Core i5-7300HQ
İçeride işim olduğu için içeriye gitmiştim bilgisayarım açıktı işimi bitirdikten sonra bilgisayarın başına geçtim fark ettim ki Görev Yöneticisi çalışmıyor alt+F4 tuşlarına bastım işe yaramadı güç düşmesinden bilgisayarı kapatmayı düşündüm. Güç düğmesi içerisine çöktüğü için bir kalemin arkasıyla bastırmaya çalıştım bilgisayar kapandı ya da öyle sandım. Ekran siyahtı evet ama kulaklığın ışığı hala yanıyordu uyku moduna aldığını düşündüm fare ile bastım fare imleci ekranda gözüküyor ama ekran simsiyah CTRL+alt+delete yapmaya çalıştım olmadı. Sorun nedir? Bilen yardımcı olabilecek biri varsa lütfen çekinmeden söylesin.

İçeride işim olduğu için içeriye gitmiştim bilgisayarım açıktı işimi bitirdikten sonra bilgisayarın başına geçtim fark ettim ki Görev Yöneticisi çalışmıyor alt+F4 tuşlarına bastım işe yaramadı güç düşmesinden bilgisayarı kapatmayı düşündüm. Güç düğmesi içerisine çöktüğü için bir kalemin arkasıyla bastırmaya çalıştım bilgisayar kapandı ya da öyle sandım. Ekran siyahtı evet ama kulaklığın ışığı hala yanıyordu uyku moduna aldığını düşündüm fare ile bastım fare imleci ekranda gözüküyor ama ekran simsiyah CTRL+alt+delete yapmaya çalıştım olmadı. Sorun nedir? Bilen yardımcı olabilecek biri varsa lütfen çekinmeden söylesin.
Bilgisayarın güç tuşu takılı kalmış düzeltmen gerek kulaklığın ışığının yanması normal prize bağlıyken pcyi çalıştırmadan dahi yanacaktır güç tuşunu kasayı açarak veya kalem demir bir çubukla fln yerine getir.

Görüntü olmamasına rağmen yine de bir deneyin. Win+r yapın ve explorer.exe yazıp enter e basın. Görüntü gelme ihtimali düşük de olsa var. Ben sistemin açılıp ekran gelmemesi durumu için yazdım fakat dedikleri gibi güçle alakalı bir problem de olabilir.

Artı -1 Eksi
Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarın güç tuşu takılı kalmış düzeltmen gerek kulaklığın ışığının yanması normal prize bağlıyken PC'yi çalıştırmadan dahi yanacaktır güç tuşunu kasayı açarak veya kalem demir bir çubukla falan yerine getir.

Bilgisayar laptop deniyorum ama sonuç alamıyacağım gibi görünüyor.

Tamam sorun çözüldü hallettim teşekkürler yardım ettiğiniz için.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı