İmmortal fenixy rising devam edecek mi?

MucoBEY

Hectopat
Yer
Bağcılar
Daha fazla  
Oyunu bitirdim ve çok hoşuma gitti. 2. oyunu yapıyorlar mı? Yapıyorlarsa aynı karakter olmayacağını biliyorum, ama bu "Zelda" türünde (adı ne oluyor türün bilmiyorum bilen yazabilir) oyun çıkmasını istiyorum.

Ubisoft oyunu olduğu için eğer satışları iyiyse her türlü çıkacaktır. Ubisoft tutan bir oyunun suyunu çıkarmayı iyi biliyor, örnekleri dolu.
Ubisoft Epic'e geçtiğinden beri zaten 1000 satacaksa 500 satıyor artık. İnsanlarda haliyse Ubisoft oyunu alacakları zaman AC veya Far Cry'a yöneliyor. Sanmam devamının geleceğini klasik bir boş Ubisoft oyunu.

Ubisoft akıllanmıştı aslında. Çünkü hep kendinden kopya çekip oyun yapıyordu (AC,FAR CRY vb). En azından bu sefer başkasından (zelda'dan) kopya çekmişti. Ben ubisofta kopya çekmesin demiyorum. Ama bir insan kendinden kopya çeker mi ya? Az akıl olsa devam ettirir seriyi. Ama sanmıyorum.

Ubisoft akıllanmıştı aslında. Çünkü hep kendinden kopya çekip oyun yapıyordu (AC, Far Cry vb). En azından bu sefer başkasından (Zelda'dan) kopya çekmişti. Ben ubisofta kopya çekmesin demiyorum. Ama bir insan kendinden kopya çeker mi ya? Az akıl olsa devam ettirir seriyi. Ama sanmıyorum.

Abi kendinden kopya çeksin ya. En azından AC serisi için yapsın, en son çıkan AC Valhalla en sevmediğim AC oyunu oldu(o kadar sıkıldım ki oynayamıyorum). Ben AC Odyssey'i 2 defa bitirdim hatta 3. yu oynuyorum (arada).

Ya bence bir oyun eğer devam oyunu ise oynanış değişmesin, iyileştirmeler veya gelişimler olsun ama değişmesin. Eğer baştan aşağı değiştirecekler ise oyunun adı da değişsin.
"AC Valhalla" yerine diret adı "the viking Valhalla" yapsalardı belki oynarken zevk alırdım çünkü "Assassin oyunu oynuyorum" hissi almaya çalışmazdım(dediğim Origins ve Odyssey için de geçerli, ama onları oynarken çok zevk aldım çünkü Assassin hissi de veriyor).

Abi kendinden kopya çeksin ya. En azından AC serisi için yapsın, en son çıkan AC Valhalla en sevmediğim AC oyunu oldu(o kadar sıkıldım ki oynayamıyorum). Ben AC Odyssey'i 2 defa bitirdim hatta 3. yu oynuyorum (arada).

Ya bence bir oyun eğer devam oyunu ise oynanış değişmesin, iyileştirmeler veya gelişimler olsun ama değişmesin. Eğer baştan aşağı değiştirecekler ise oyunun adı da değişsin.
"AC Valhalla" yerine diret adı "the viking Valhalla" yapsalardı belki oynarken zevk alırdım çünkü "Assassin oyunu oynuyorum" hissi almaya çalışmazdım(dediğim Origins ve Odyssey için de geçerli, ama onları oynarken çok zevk aldım çünkü Assassin hissi de veriyor).

Kendinden kopya çektiği sürece kendini geliştiremez ki? Tabii siz bundan memnunsunuz orası ayrı. Ben açıkçası yenilikleri iyi yapıldığı sürece seviyorum. Aynı-benzer şeyleri yapmayı sevmiyorum. Immortals Fenyx Rising Ubisoft oyunları arasında farklıydı. Mesela AC Origins diğer AC oyunlarından sonra yeni bir rota çizmişti kendine ve ben bunu sevdim sizin gibi. Assassin hissi uzun zamandır gitti bence AC serisinde. Farklı gözle bakıyorum artık oyuna ve öyle az da olsa daha keyifli oluyor.

Kendinden kopya çektiği sürece kendini geliştiremez ki? Tabii siz bundan memnunsunuz orası ayrı. Ben açıkçası yenilikleri iyi yapıldığı sürece seviyorum. Aynı-benzer şeyleri yapmayı sevmiyorum. Immortals Fenyx Rising Ubisoft oyunları arasında farklıydı. Mesela AC Origins diğer AC oyunlarından sonra yeni bir rota çizmişti kendine ve ben bunu sevdim sizin gibi. Assassin hissi uzun zamandır gitti bence AC serisinde. Farklı gözle bakıyorum artık oyuna ve öyle az da olsa daha keyifli oluyor.

Tabi kendinden kopya çekerse gelişemez veya yavaş gelişir, ama ben dediğiniz gibi oyunlarını seviyorum değişiklik olmasına çok sıcak bakmıyorum.

Benim istediğim gelişimler olsun "withcer 3 gibi birçok farklı seçenek ve son olsun, oynanışda iyileştirmeler olsun(baştan aşağı yenilemeye çalışmasınlar çünkü olmuyor AC Valhalla örnek), yapay zeka gelişmeleri olsun, son olarak hikayesi sağlam ama çok uzun olsun (herkes bunu istemeyebilir ama 2 yılda bir geliyor bir zahmet uzun olsun)"

Bir de adamlar grafiği arttıracağım diye ortamdaki nesnelerin(ağaç, çimen, ateş vb) animasyonlarını öyle bir kısmış ki sanki resim var orada sanırsın 😄 bence Valhalla grafikleri çok ruhsuz duruyor, Origins veya Odyssey daha iyiydi grafik olarak (animasyon olarak da daha iyiydi).

Geri
Yukarı