Steam Immortals Fenyx Rising 143,10 TL

Oyun hedefimde Fakat böyle yorumları da çok görüyorum,bu yüzden 140 tl etmez diye düşünüyorum.Yarı fiyatı yada daha azı eder o yüzden indirim dönemlerinde denk gelirse 60 lira civarı alınabilir
Voidu’da daha uyguna düşüyor 70 TL’ye falan. O fiyatlara alınabilir.

Voidu’da daha uyguna düşüyor 70 TL’ye falan. O fiyatlara alınabilir.
Aynen ,Epicte bile standart sürümü 6yüz küsür lira, gold sürümüyse bin küsur liralarda ,bu oyun bu fiyatları asla hak etmiyor. Bu gidişle Epic Games bunu yakında Bedava verebilir diye bile düşünüyorum, çünkü tam Epic Games in bedava verilecek A+ oyun Mantalitesine Uygun bir oyun bence.

Oyun tatlı ve güzel bir oyun bence. Oynayıp memnun kalmıştım. Ne bileyim ne beklentiyle girdiniz bilmiyorum ama RDR2 gibi aağlam bir hikaye beklemeyin. Hikayesi yok denecek gibi bir şey. Oyunu güzel kılan şey, haritası çizgi filmimsi grafiklere sahip ve çok güzel.combatı eğlenceli ve akıcı. Skill tree güzel. Beğenilmemesini anlarım da oyuna karşı haksız bir nefret var bence.

Oyun tatlı ve güzel bir oyun bence. Oynayıp memnun kalmıştım. Ne bileyim ne beklentiyle girdiniz bilmiyorum ama RDR2 gibi aağlam bir hikaye beklemeyin. Hikayesi yok denecek gibi bir şey. Oyunu güzel kılan şey, haritası çizgi filmimsi grafiklere sahip ve çok güzel.combatı eğlenceli ve akıcı. Skill tree güzel. Beğenilmemesini anlarım da oyuna karşı haksız bir nefret var bence.

Zurna parasına oyun sağlıyor Ubisoft hala aaaaaaaa Plus bir oyunmuş gibi yorum yapmaya çalışıyorlar leke sürmeye devam ediyorlar 1000 TL olsa bende derim o paraya bu oyun olmaz ama adamlar zaten uyguna veriyor Far Cry serisinede geçiriyorlar(hikaye olarak da bence çok kötü değil gayet ortalama) sadece gülüyorum tamam tekrar ediyor evet haklısınız ama zurna parasına o grafikte oyun bulmak zor değil zorunda ötesinde şahsi fikrim bu Ubisoft firmasının oyunları her zaman hoşuma gitmiştir belki çok çok iyi oyun yapamadılar bazılarına göre ama şahsen oyunlarını oynarken keyif aldım parasının sonunda kadar hakkını verdi.

Öncelikle oyunu alternatif yollarla oynadım (çaktırmayın) ve buna rağmen hiçbir hata almadım. Hikayeyi zorunlu tutan, atlayamadığın videoları izleten oyunları sevmem boğucu gelir, bu oyunda siz oynamaya devam ederken hikayeyi anlatıyor ve ilgi çekici bir konusu da var (En azından başlarda). Açık dünya oyunu keşif, bulmaca, aksiyon olarak başarılı buluyorum. Ben oyunu öneririm. Tabi bulmaca çözebilecek zekası ve el yeteneği olmayanlar uzak dursun.

Oyunu geçen yıl baya bir oynadım ana oyunu yüzde yüz yapmıştım daha oynarım tatlış kendini ciddiye almayan bulmaca ağırlıklı bir oyun dövüş mekanikleri de güzel farklı güçler var bir yere kadar çok sıkmıyor farklı bosslar var bulmaca beni baymaz ubisoft açık dünyası bana sarıyor diyorsanız alın

Geri
Yukarı